Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pranie tapicerki meblowej lub samochodowej z dojazdem do klienta od 59,99 zł w Pranie-Serwis

100 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja do oczyszczenia i odświeżenia tapicerki meblowej lub samochodowej w dowolnym miejscu w Warszawie i okolicy

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu z wyłączeniem 15.07-01.08.2016 i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony. Usługa wykonywana jest na terenie Warszawy lub okolic z dojazdem do klienta. Do prania tapicerki samochodowej konieczne są dobre warunki atmosferyczne.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.  Przed usługą należy odkurzyć powierzchnię. Możliwość łączenia grouponów. Wymagany dostęp do prądu i wody. Dojazd na terenie Warszawy - 10 zł, do 30 km poza Warszawą - 20 zł. Dodatkowo rabaty na pozostałe usługi - informacja tel. Pranie tapicerki samochodowej w okresie jesienno-zimowym wykonywane jest tylko w garażu lub w garażu podziemnym.
Konieczna rezerwacja tel. 696 085 588 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Pranie tapicerki meblowej lub samochodowej z dojazdem do klienta:

 • 59,99 zł zamiast 100 zł za Pakiet nr 1,
 • 69,99 zł zamiast 150 zł za Pakiet nr 2,
 • 79,99 zł zamiast 200 zł za Parkiet nr 3.

Pakiet nr 1 obejmuje pranie tapicerki do wyboru:

 • maks. 6 krzeseł z oparciami
 • maks. 10 m² wykładziny lub dywanów
 • materac jednoosobowy dwustronny
 • pranie tapicerki samochodowej (siedzenia + boczki)

Pakiet nr 2 obejmuje pranie tapicerki do wyboru:

 • duża kanapa
 • 2 fotele
 • maks. 8 krzeseł z oparciami
 • maks. 15 m² wykładziny lub dywanów
 • materac dwuosobowy dwustronny
 • pranie tapicerki samochodowej (siedzenia, boczki, dywaniki)

Pakiet nr 3 obejmuje pranie tapicerki do wyboru:

 • duży narożnik
 • maks. 3 fotele
 • maks. 10 krzeseł z oparciami
 • maks. 20 m² wykładziny lub dywanów,
 • 2 materace dwuosobowe dwustronne
 • pranie tapicerki samochodowej: siedzenia, boczki, podłoga, dywaniki, bagażnik (komplet)

Pranie-Serwis

Elastyczność, staranność i dokładność – to główne przykazania, których przestrzegają pracownicy firmy Pranie-Serwis. Pracują na terenie Warszawy i okolic. By uprać tapicerkę meblową lub samochodową i posprzątać kompleksowo auto, wykorzystują niezawodny, profesjonalny sprzęt oraz biodegradowalne i antyalergiczne środki firmy Kärcher. W ofercie serwisu jest również usługa ozonowania i odgrzybiania klimatyzacji oraz wnętrza auta. Wszystko po to, by powietrze w kabinie samochodowej czy pomieszczeniu było czyste, świeże i wolne od groźnych dla zdrowia drobnoustrojów.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
ul. Aspekt 77 lok. 42
Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (39373)
Shopping (1278)
Bilety (185)
Hotele
lokalne
Warszawa (2706)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2706)
Groupon (1861)
MyDeal (215)
Infobuzer (141)
Fastdeal (84)
Travelist (12)
Triverna (5)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry