Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pozbądź się włosków! Poczuj luksus gładkiej skóry bez zbędnych włosków!

200 złod19
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 91%
..............................................................................................
16 kupionych
..............................................................................................
Oferta z Infobuzer
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Współcześnie depilacja jest nieodzownym elementem naszego życia i trudno nam sobie wyobrazić funkcjonowanie ze zbędnym owłosieniem. Jeśli szukasz skutecznej metody na pozbycie się codziennego obowiązku, jakim jest golenie, skorzystaj z wyjątkowej oferty. Depilacja IPL to metoda, która charakteryzuje się bezpieczeństwem oraz zminimalizowanym dyskomfortem. Technika ta działa na zasadzie energii fal świetlnych (IPL). Dzięki temu zapewnione jest większe bezpieczeństwo, lepsza aktywność oraz zmniejsza się ryzyko poparzenia czy dyskomfortu. Zabieg pozwala cieszyć się długotrwałym efektem. Depilacja tą metodą może być wykonywana praktycznie na każdej części ciała. Umożliwia usuwanie wszystkich rodzajów włosów: jasnych i cienkich, ale także grubych i czarnych. Można ją stosować przy różnych typach skóry. Jak todziała? Zabieg polega nanaświetleniu włosków promieniami świetlnymi (IPL) zjednoczesnym dogrzaniem fragmentu skóry poddanej zabiegowi za pomocą fal radiowych RF. Wmomencie naświetlania energia świetlna przechodzi wenergię cieplną. Ciepło dostarczane jest bezpośrednio domieszków włosowych, co powoduje ich przegrzanie. Jak wiadomo, depilacja laserowa najlepiej sprawdza się wseriach, dlatego najlepiej nabyć kupon nakilka zabiegów ipożegnać maszynki dogolenia oraz inne nieskuteczne metody raz nazawsze!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Biuro Obsługi Klienta portalu infobuzer.pl tel. 720 846 028 e-mail: biuro@infobuzer.pl Salon Pretty Woman Ul. Marszałkowska 87/49 (wejście od ul.Żurawiej) 00-683 Warszawa

Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (25507)
Shopping (1364)
Bilety (131)
Hotele
lokalne
Warszawa (2435)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2435)
Groupon (3632)
MyDeal (190)
Fastdeal (99)
Infobuzer (81)
Travelist (9)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry