Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pole dance: 4 wejścia za 69,99 zł i więcej opcji w Akademii Tańca i Teatru im. Isadory Duncan

140 złod69,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pole dance: połączenie figur gimnastycznych, akrobatyki i zmysłowych elementów tańca erotycznego – trening wzmacniający całe ciało

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla osób powyżej 18 lat. Grupy maks. 14 osób. Oferta wyłącznie dla nowych klientów oraz grup początkujących.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu - wystarczy, że weźmiesz go na urządzeniu mobilnym. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wniesienie jednorazowej opłaty w wysokości 50 zł zapisie. Opłata jest jednorazowa i bezzwrotna. Przed zakupem oraz rozpoczęciem zajęć należy zapoznać sie z regulaminem dostępnym na stronie. W przypadku nieobecności zajęcia przepadają. Zajęcia pt. – niedz. bez ograniczeń. W przypadku zajęć popołudniowych pon.–czw. konieczne ustalenie terminów zajęć. Dodatkowy rabat (50%) na wybrany kurs lub warsztaty. Zapisując się na zajęcia Pole Dance w Akademii Tańca i Teatru im. Isadory Duncan uczestniczka jest świadoma własnego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej, a w zajęciach uczestniczy na własną odpowiedzialność. Akademia Isadory nie odpowiada za kontuzje uczestników zajęć.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 503 015 681 lub email:akademia@akademia-tanca.com.pl z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Zajęcia Pole Dance:

  • 69,99 zł zamiast 140 zł za 4 lekcje,
  • 124,99 zł zamiast 250 zł za 8 lekcji,
  • 209,99 zł zamiast 500 zł za 16 lekcji,
  • 279,99 zł zamiast 750 zł za 24 lekcje.

Taniec na rurze to widowiskowe połączenie akrobatyki, gimnastyki, tańca, treningu siłowego i fitnessu. Figury wymagają siły i sprawności, dlatego ćwiczenie ich pozwala wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie, uelastycznić ciało i wymodelować sylwetkę. Z kolei plastyka ruchów sprawia, że pole dance jest zmysłową i efektowną sztuką. Pierwszym treningom towarzyszy niekiedy ból mięśni, ale wynagradza go świetna zabawa, w trakcie której kobiety zyskują pewność siebie, zwalczają kompleksy i uczą się akceptować własne ciało.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa (Mokotów)
ul. Wałbrzyska 11/218, Warszawa (Mokotów), MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (27767)
Shopping (456)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Warszawa (2588)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2588)
Groupon (3800)
MyDeal (188)
Travelist (8)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry