Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Poczuj się pięknie i stylowo: kompleksowa metamorfoza wizerunku przeprowadzona przez Smart Style. W cenie: analiza kolorystyczna, stylizacja i przegląd garderoby, indywidualna nauka makijażu, Personal Shopping (opcjonalnie). Pomysł na fantastyczny prezent! Kupony ważne do 30 listopada 2016 r.

850 złod149
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 82%
..............................................................................................
3 kupionych
..............................................................................................
Oferta z MyDeal
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
Kompleksowa metamorfoza wizerunku przeprowadzona przez Smart Style, 2 opcje
 • Opcja 1: 149 zł zamiast 850 zł za kompleksową metamorfozę - ok. 4,5 godz.
 • Opcja 2: 169 zł zamiast 1150 zł za kompleksową metamorfozę z zakupami - ok. 6,5 godz.
 • W opcji 1.: analiza kolorystyczna (30 minut) + stylizacja i przegląd garderoby (2 godziny) + indywidualna nauka makijażu (2 godziny)
 • W opcji 2.: analiza kolorystyczna (30 minut) + stylizacja i przegląd garderoby (2 godziny) + indywidualna nauka makijażu (2 godziny), Personal Shopping (2 godziny)
 • Indywidualne porady dot. sposobu doboru ubrań, dodatków, makijażu itp.
 • Doskonały sposób na znalezienie własnego stylu
 • Pomysł na fantastyczny prezent!
 • Kupony ważne do 30 listopada 2016 r.!
  Warunki:
  Ważność kuponu:od dnia zakupu do 30.11.16
 • 1 osoba może kupić dowolną liczbę kuponów, ale wykorzystać tylko jeden kupon
 • Konieczna rezerwacja telefoniczna lub e-mailowa
 • Realizacja od wtorku do soboty w godzinach 13.00 - 19.00
 • Poszczególne usługi odbywają się w różnych miejscach, np. analiza kolorystyczna i stylizacja z przeglądem szafy u klienta, a lekcja makijażu w siedzibie firmy
 • Oferta obejmuje wyłącznie terytorium Warszawy
 • Dzielnice wyłączone z oferty: Ursus, Białołęka, Wawer, Wesoła, Rembertów
 • W opcji 1.: analiza kolorystyczna (30 minut) + stylizacja i przegląd garderoby (2 godziny) + indywidualna nauka makijażu (2 godziny)
 • W opcji 2.: analiza kolorystyczna (30 minut) + stylizacja i przegląd garderoby (2 godziny) + indywidualna nauka makijażu (2 godziny), Personal Shopping (2 godziny)
 • MyDeal sp. z o.o. udostępnia platformę online, na której Użytkownicy mają wyjątkową możliwość kupowania towarów i usług od Partnerów (sprzedających) po rewelacyjnych cenach
 • Zawierasz umowę z: SMART STYLE JOANNA SĘDZIKOWSKA, ul. Dolna 2a/16, 00-774 Warszawa, NIP: 5213346854, REGON: 142261526

  Trzeba mieć niezłą kondycję, by nadążyć za modą i wyglądać zawsze perfekcyjnie. Dowiedz się, jak to robić łatwo i skutecznie - przejdź metamorfozę wizerunku z Smart Style!

  Masz 2 opcje do wyboru: 1) 149 zł zamiast 850 zł za kompleksową metamorfozę - ok. 4,5 godz.2) 169 zł zamiast 1150 zł za kompleksową metamorfozę z zakupami - ok. 6,5 godz.

  W opcji 1.: - analiza kolorystyczna (30 minut)- stylizacja i przegląd garderoby (2 godziny)- indywidualna nauka makijażu (2 godziny)

  W opcji 2.: - analiza kolorystyczna (30 minut)- stylizacja i przegląd garderoby (2 godziny)- indywidualna nauka makijażu (2 godziny)- Personal Shopping (2 godziny)

  Analiza kolorystyczna - 30 minut:- indywidualny dobór kolorów garderoby- propozycje kolorystyki dodatków, biżuterii, makijażu, koloru włosów- analiza z pomocą ram kolorystycznych- indywidualny wynik analizy formie elektronicznej

  Stylizacja i przegląd garderoby - 2 godziny:- ocena typu sylwetki i dopasowanie odpowiednich fasonów garderoby- pozbycie się niewłaściwych fasonów garderoby- stworzenie gotowych zestawień stylizacyjnych- propozycje stylizacji w formie elektronicznej

  Indywidualna nauka makijażu - 2 godziny:- nauka wykonywania makijażu dopasowanego do indywidualnego typu urody- makijaż dzienny i wieczorowy- modelowanie twarzy- możliwość zakupienia zestawu pędzli do makijażu

  Personal Shopping - 2 godziny:- zakupy z osobistą stylistką- wybór ubrań dobranych do typu kolorystycznego oraz typu sylwetki

  Poszczególne usługi odbywają się w różnych miejscach, np. analiza kolorystyczna i stylizacja z przeglądem szafy u klienta, a lekcja makijażu w siedzibie firmy.

  Smart StyleFirma od lat pomaga innym odkrywać drzemiące w nich piękno oraz doskonalić wizerunek zewnętrzny. Współpracuje ze specjalistami w dziedzinie wizażu, stylizacji fryzur, mody i fotografii, których zaangażowanie i podobne, pełne pasji podejście do pracy pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Oni wiedzą, jak uwydatniać atuty i ukrywać mankamenty urody. Co ważne, Smart Style nie narzuca swoim klientom nowych wizerunków, zmiany dopasowuje do ich charakterów i oczekiwań.

  Jeżeli trudno Ci odnaleźć się w niezwykle dynamicznej, zmiennej i kapryśnej sferze mody, makijażu i kreowania wizerunku, trafiłeś we właściwe ręce. Specjaliści ze Smart Style zajmują się czymś więcej niż upiększaniem twarzy makijażem czy doborem odpowiedniej garderoby. Kształtują kompletny wizerunek prywatny i biznesowy, doradzają przyszłym małżonkom, jak idealnie zaprezentować się w jednym z najważniejszych dni w ich życiu, przekazują swoją wiedzę podczas szkoleń.

  Kliknij Kup Teraz - czas na poważne zmiany, oczywiście wyłącznie na lepsze!

  Galeria zdjęć:


  .............................................................................................................................................................................
  Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
  Inne oferty:
  Wybierz kategorię
  główne
  Travel (32681)
  Shopping (1267)
  Bilety (182)
  Hotele
  lokalne
  Warszawa (2444)
  ▼ Pokaż całe menu ▼
  Źródła
  Wszystkie (2444)
  Groupon (1684)
  MyDeal (215)
  Infobuzer (141)
  Fastdeal (64)
  Travelist (12)
  Triverna (5)

  Polub nas na Facebooku:

  Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

  To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

  Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

   

  © 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

  Do góry