Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Piękny uśmiech na zawołanie: nowoczesne wybielanie zębów w renomowanym gabinecie stomatologicznym Stomapol. Do wyboru zabieg laserem Alldent Diode lub metoda nakładkowa. Doskonałe opinie pacjentów!

od239
Zegarek
..............................................................................................
8 kupionych
..............................................................................................
Oferta z MyDeal
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym Stomapol, 2 opcje
 • Opcja 1: 239 zł za wybielanie laserowe (żel + akcelerator bieli + laser diodowy, 3 sesje po 15 min) - sesje realizowane podczas tej samej wizyty
 • Opcja 2: 269 zł za wybielanie nakładkowe (odlew 2 łuków + 2 x żel wybielający) - realizacja rozłożona na 2 wizyty
 • w zestawie 2 strzykawki żelu 18% (po 3 ml) znanej włoskiej firmy
 • Wybielanie laserowe: zabiegi wykonywane metodą: żel + akcelerator bieli + laser diodowy Alldent Diode
 • trzykrotne nałożenie żelu na 15 minut pozwala na usunięcie przebarwień powstałych przez kilka lat
 • Wybielanie nakładkowe: wykonanie specjalnie dopasowanych nakładek wybielających do użytku domowego (stosowanie podczas snu w połączeniu ze specjalnym żelem)
 • Stomapol: certyfikowany gabinet prowadzący leczenie wg zaleceń WCMID - specjalizuje się w kompleksowym leczeniu stomatologiczno-protetycznym oraz wysokospecjalistycznych zabiegach z dziedziny stomatologii estetycznej i protetyki stomatologicznej
 • Gabinet założony przez doświadczonego lekarza stomatologa - prowadzi on szeroką działalność edukacyjną w kraju i za granicą, jest autorem wielu publikacji naukowych
 • Świetne opinie pacjentów - zerknij do zakładki "Opinie"
  Warunki:
  Ważność kuponu:od dnia zakupu do 28.02.17 - w tym czasie należy umówić wizytę
 • 1 osoba może kupić maks. 2 kupony, a wykorzystać tylko 1 kupon
 • Konieczna rezerwacja telefoniczna 22 394 70 75 lub e-mailowa: [email protected] z podaniem numeru kuponu
 • W wypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24 godz. wyprzedzeniem kupon przepada
 • Godziny otwarcia: - pon.-pt. 9-19 - sob. 9-13
 • Możliwość łączenia zabiegów
 • Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od zabiegu w wypadku pojawienia się przeciwwskazań medycznych
 • Zabieg wybielania jest skuteczniejszy po uprzedniej likwidacji osadów i kamienia
 • Dodatkowo 20% zniżki na wypełnienie ubytków materiałem Renamel
 • Możliwość skorzystania z innych usług, rabat do ustalenia bezpośrednio w gabinecie
 • MyDeal sp. z o.o. udostępnia platformę online, na której Użytkownicy mają wyjątkową możliwość kupowania towarów i usług od Partnerów (sprzedających) po rewelacyjnych cenach
 • Zawierasz umowę z: STOMAPOL Polanowski Krzysztof, ul. Lipowa 58i, 05-140 Borowa Góra, NIP: 538-130-70-79, REGON: 030949376

  Nie pozwól, by Twój uśmiech wpadał w żółte lub szare tony. Niech będzie bezwzględnie biały - dzięki kuponowi MyDeal na wybielanie wybraną metodą w gabinecie stomatologicznym Stomapol!

  Masz 2 opcje do wyboru:1) 239 zł za wybielanie laserowe (żel + akcelerator bieli + laser diodowy, 3 sesje po 15 min)2) 269 zł za wybielanie nakładkowe (odlew 2 łuków + 2 x żel wybielający)

  Wybielanie laseroweZabieg polega na naniesieniu na zęby specjalnego żelu i aktywowaniu jego działania za pomocą lasera diodowego Alldent Diode. Wystarczy 60 minut (3 naświetlania po 15 min), aby usunąć przebarwienia powstałe przez kilka lat.

  Wybielanie zostanie poprzedzone wypolerowaniem lub wypiaskowaniem zębów miękką krzemionką. Zarówno do wybielania laserowego, jak i nakładkowego zostaną zastosowane produkty renomowanej włoskiej marki.

  Metoda nakładkowaPolega ona na zastosowaniu specjalnego żelu - jego składniki uwalniają atomy tlenu, likwidując jednocześnie przebarwienia. Wizyty w gabinecie rozpocznie pobranie wycisków potrzebnych do przygotowania nakładek na zęby. Podczas drugiej wizyty otrzymasz wykonane specjalnie dla Ciebie nakładki i strzykawki z żelem. Nakładki wykonane są indywidualnie wraz ze specjalnie utworzonymi zbiorniczkami, aby zwiększyć efekt działania preparatu. W zestawie dołączane są 2 strzykawki żelu 18% (po 3 ml) znanej włoskiej firmy.

  Stomapol - najlepsi z najlepszychGabinet prowadzi leczenie wg zaleceń WCMID (The Word Congress of Minimal Invasive Dentistry). Jest to niezależna międzynarodowa organizacja skupiająca najlepszych specjalistów z całego świata. Stomapol oraz WCMID promują najlepsze techniki i materiały tak znanych marek, jak Carifree czy Renamel.

  Stomapol specjalizuje się w kompleksowym leczeniu stomatologiczno-protetycznym oraz wysokospecjalistycznych zabiegach z dziedziny stomatologii estetycznej i protetyki stomatologicznej. Ponadto pomaga w walce z bezdechem sennym, bruksizmem i zespołem chorobowych stawów skroniowo-żuchwowych TMJ.

  Gabinet prowadzi szereg konsultacji oraz zabiegów z udziałem wielu specjalistów z kraju i z zagranicy. Od wielu lat współpracuje m.in. z kliniką ALL Denture/dental clinic Denver USA w zakresie protetyki i implantologii, a także z centrami badawczymi rozwijającymi nowe technologie firm Myerson, Lang Dental, Cosmedent. Stomapol założył lekarz stomatolog Krzysztof Polanowski - autor ponad 50 publikacji naukowych, prelegent na wykładach i szkoleniach specjalistycznych, aktywny członek grupy "Editorial Science Board" (międzynarodowego magazynu stomatologicznego Dentaltown USA).

  Więcej dowiesz się TUTAJ.

  Kliknij Kup Teraz, a Twoje zęby staną się powodem do dumy!


  .............................................................................................................................................................................
  Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
  Inne oferty:
  Wybierz kategorię
  główne
  Travel (29081)
  Shopping (1357)
  Bilety (118)
  Hotele
  lokalne
  Warszawa (2406)
  ▼ Pokaż całe menu ▼
  Źródła
  Wszystkie (2406)
  Groupon (3501)
  MyDeal (189)
  Infobuzer (102)
  Fastdeal (97)
  Travelist (8)
  Triverna (6)

  Polub nas na Facebooku:

  Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

  To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

  Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

   

  © 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

  Do góry