Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pakiety badań: podstawowy lub dla kobiet w ciąży od 39,99 zł i inne w Premium Medical

od39,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pakiety badań pozwalają sprawdzić stan zdrowia i w razie potrzeby podjąć odpowiednie działania

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 22 512 51 53 lub 530 710 928. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 6 opcji

 • 39,99 zł za pakiet podstawowy badań laboratoryjnych,
 • 169 zł za pakiet rozszerzony badań laboratoryjnych,
 • 329 zł za przygotowanie do treningu: podstawowy pakiet dla sportowca,
 • 439 zł za przygotowanie do treningu: rozszerzony pakiet dla sportowca,
 • 39,99 zł za pakiet podstawowy badań dla kobiet w ciąży,
 • 169 zł za pakiet rozszerzony badań dla kobiet w ciąży.

 • Pakiet badań podstawowy: EKG, morfologia, kreatynina, mocznik, elektrolity, TSH, glukoza, lipidogram.

 • Pakiet badań rozszerzony: EKG, morfologia, kreatynina, mocznik, elektrolity, TSH, glukoza, lipidogram, kardiolog.

 • Przygotowanie do treningu – pakiet podstawowy: EKG, morfologia, kreatynina, mocznik, elektrolity, TSH, glukoza, lipidogram, kardiolog, echo serca.

 • Przygotowanie do treningu – pakiet rozszerzony: EKG, morfologia, kreatynina, mocznik, elektrolity, TSH, glukoza, lipidogram, kardiolog z analizą planu treningowego, echo serca.

 • Pakiet badań dla kobiet w ciąży – podstawowy: grupa krwi + RH, morfologia krwi, mocz (badanie ogólne), glukoza, PC anty-Treponema (kiła).

 • Pakiet badań dla kobiet w ciąży – rozszerzony: grupa krwi + RH, morfologia krwi, mocz (badanie ogólne), glukoza, PC anty-Treponema (kiła), HIV Combo, HCV przeciwciała, toksoplazmoza IgG, toksoplazmoza IgM, CMV IgG, CMV IgM.

Premium Medical

Nowoczesna klinika dba, by zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogli w pełni kontrolować swój stan zdrowia. Wykwalifikowany personel traktuje każdego pacjenta holistycznie, dzięki czemu można tutaj nie tylko się leczyć, ale także działać profilaktycznie dzięki indywidualnie przygotowanym przeglądom stanu zdrowia.

Szeroki wachlarz usług przystosowany jest dla potrzeb każdej osoby niezależnie od wieku. Dla pań klinika przygotowała m.in. opiekę w zakresie ginekologii i położnictwa, ginekologii-onkologii, urologii, medycyny estetycznej czy endokrynologii. Panowie również są tutaj otoczeni troską lekarzy specjalistów ortopedów, kardiologów, neurochirurgów, urologów, którzy dzięki badaniom i konsultacjom zadbają o stan zdrowia.

Dla każdej osoby są w ofercie przeglądy dla aktywnych obejmujące diagnostykę kardiologiczną, wytrzymałościową oraz analizę planów treningowych z wyznaczeniem nowych celów sportowych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Premium Medical
ul. ul. Kobielska 23 (II piętro, Galeria Grochów), 04-359 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98500)
Shopping (74)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Warszawa (2984)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2984)
Groupon (3373)
Travelist (12)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry