Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 66 zł: bilet na spektakl „Casanova w Warszawie” w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej

od66
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kulturalny koniec roku: „Casanova w Warszawie” w 4 terminach i 3 kategoriach do wyboru

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu.
3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.


Oferta

 • Bilet na spektakl „Casanova w Warszawie”
 • Gdzie: Teatr Wielki – Opera Narodowa (sala Moniuszki)

Dostępne terminy:

 • 26.01.2017 godz 19:00 (kliknij, aby wymienić na bilet)
 • 27.01.2017 godz. 19:00 (kliknij, aby wymienić na bilet)
 • 28.01.2017 godz. 19:00 (kliknij, aby wymienić na bilet)
 • 29.01.2017 godz. 18:00 (kliknij, aby wymienić na bilet)

Dostępne kategorie:

 • 66 zł za bilet na spektakl dn. 26.01.2017 lub 27.01.2017 (Green Zone),
 • 120 zł za bilet na spektakl dn. 26.01.2017 lub 27.01.2017 (Premium Zone),
 • 160 zł za bilet na spektakl dn. 26.01.2017 lub 27.01.2017 (Gold Zone).

 • 83 zł za bilet na spektakl dn. 28.01.2017 lub 29.01.2017 (Green Zone),
 • 150 zł za bilet na spektakl dn. 28.01.2017 lub 29.01.2017 (Premium Zone),
 • 200 zł za bilet na spektakl dn. 28.01.2017 lub 29.01.2017 (Gold Zone),

„Casanova w Warszawie”

Muzyka: Wolfgang Amadeus Mozart

Choreografia: Krzysztof Pastor

Legendarny kochanek spędził w Warszawie kilka miesięcy na przełomie lat 1765–1766. Obracał się w najlepszym towarzystwie, także króla Stanisława Augusta. Uczestniczył w warszawskim życiu teatralnym, ze szczególnym upodobaniem w gronie artystów królewskiego zespołu baletowego. Był świadkiem oficjalnych i zakulisowych wydarzeń pierwszego sezonu polskiej sceny publicznej w Operalni Saskiej. Adorował konkurujące ze sobą włoskie baleriny: Annę Binetti, Caterinę Gattai i Teresę Casacci. Oklaskiwał występy młodego Charlesa Le Picqa, zwanego „Apollem Tańca” europejskiej sceny baletowej. Wdał się w konflikt i pojedynek z faworytem króla, hrabią Franciszkiem Ksawerym Branickim. A wszystko to opisał barwnie w swoich kultowych pamiętnikach. Czegóż więcej trzeba, by zapoznać się z warszawskim epizodem przygód Giacomo Casanovy w widowiskowym przedstawieniu Krzysztofa Pastora z bajeczną scenografią oscarowego Gianniego Quaranty?


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Teatr Wielki
Plac Teatralny 1, Warszawa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (29185)
Shopping (1366)
Bilety (119)
Hotele
lokalne
Warszawa (2658)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2658)
Groupon (3501)
MyDeal (189)
Infobuzer (101)
Fastdeal (97)
Travelist (8)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry