Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 59 zł zamiast 150 zł za kompleksowe pranie tapicerki samochodowej - fotele, boczki, dywaniki, podłoga i bagażnik w Gal Serwis! Odśwież swoje auto!

150 złod59
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 61%
..............................................................................................
4 kupionych
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Wymagana wcześniejsza rezerwacja - tel. 788 001 630.
  • 1 osoba może wykorzystać 3 kupony.
  • Usługi wykonywane w godzinach nocnych (22-6) oraz w niedzielę i święta dodatkowo płatne - 20 zł.
  • Na miejscu serwisowania konieczny jest dostęp do prądu i do wody. Usługa jest wykonywana przy temp. min. 5 st. C oraz przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
  • Oferta dotyczy prania tapicerki materiałowej w samochodzie osobowym dowolnej marki.
  • Kupon ważny do 30.06.2017 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Przed wykonaniem usługi należy okazać kupon wydrukowany lub na ekranie smartfona.
  • 1 kupon = pranie tapicerki samochodowej: 5 foteli, boczki i dywaniki lub 5 foteli, boczki, dywaniki, podłoga i bagażnik.
  • Oferta ważna z dojazdem do Klienta, w Warszawie - 10 zł, poza Warszawą (do 30 km) - 20 zł.
Zadbaj o przyjazną atmosferę w aucie! Pozbądź się plam, bakterii, grzybów i innych mikroorganizmów!Roztocza powodują alergie i uczulenia - zwłaszcza u dzieci! Zadbaj o zdrowie swoje i swojej rodziny!Oferta z dojazdem w Warszawie i okolicach przez całą dobę! Oddaj auto w dobre ręce! Do wyboru masz:Pakiet 1: pranie 5 foteli, boczków i dywaników za 59 zł zamiast 150 zł,Pakiet 2: pranie 5 foteli, boczków, dywaników, podłogi i bagażnika za 69 zł zamiast 200 zł.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (36453)
Shopping (365)
Bilety (116)
Hotele
lokalne
Warszawa (2234)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2234)
Groupon (3180)
MyDeal (188)
Travelist (10)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry