Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Nieoperacyjna metoda leczenia otyłości: balon żołądkowy za 5999 zł w Szpitalu Pulsmed

od5999
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Metoda balonu żołądkowego wspomaga utratę wagi ciała przy jednoczesnym wprowadzeniu u pacjenta racjonalnego sposobu odżywiania

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Ograniczenie wiekowe: min. 18 lat, w innym przypadku decyduje lekarz.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Opłaty uzupełniające: wizyta kwalifikacyjna z lekarzem bariatrą – 150 zł. Osoby poniżej 18. roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. Jeśli zabieg nie jest możliwy, nastąpi zwrot pełnej kwoty. Zachęca się pacjentów do uzyskania niezależnej opinii medycznej przed wybraniem inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Obowiązuje zasada poufności w relacji terapeuta-klient z wyłączeniem celowego działania na szkodę klienta. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 42 663 02 25 lub 42 663 02 26. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 36-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

 • 5999 zł za 15-minutowy zabieg implantacji i usunięcia balonu żołądkowego oraz konsultacje specjalistyczne w czasie terapii (w cenie krótkie znieczulenie dożylne). 

Leczenie otyłości polega na endoskopowym wprowadzeniu do żołądka miękkiego balonu wypełnionego roztworem fizjologicznym. Specjalny materiał, z którego jest on zbudowany, cechuje się odpornością na działanie soków trawiennych. Balon pozostaje w żołądku maksymalnie do 6 miesięcy, następnie jest endoskopowo usuwany przez lekarza.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • czynne choroby wrzodowe żołądka lub dwunastnicy,
 • stany zapalne przełyku,
 • choroba Crohna (nieswoiste zapalenie jelita),
 • żylaki przełyku lub żołądka,
 • wrodzone bądź nabyte teleangiektazje jelitowe.

Inne powody medyczne, które mogą uniemożliwić udział w programie to:

 • duża przepuklina roztworu przełykowego oraz zmiany w obrębie przełyku,
 • przebyta wcześniej operacja żołądka, w tym bariatryczna,
 • zaburzenia psychiczne pacjenta,
 • uzależnienie od alkoholu i narkotyków.

Zabiegowi nie powinny również poddawać się osoby ze zdiagnozowaną poważną chorobą nerek, wątroby lub płuc, a także osoby przewlekle leczone sterydami.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Szpital Pulsmed
Polskiej Organizacji Wojskowej 26, Łódź (Łódź-Śródmieście)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26773)
Shopping (1504)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Warszawa (2504)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2504)
Groupon (3762)
MyDeal (182)
Infobuzer (129)
Fastdeal (65)
Travelist (7)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry