Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Miesięczny karnet na zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży od 29,99 zł w Studiu Artystycznym Polot

50 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zajęcia artystyczne pozwalające budować i rozwijać wrażliwość muzyczno-rytmiczną i koordynację ruchowo-przestrzenną

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Od 20 lutego zajęcia będą się odbywać pod adresem ul.Ks. Bronisława Markiewicza 1 na Bemowie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 539 848 097. Zajęcia Grupy Polot ruszają po zebraniu się min. 10 osób. Zajęcia odbywają się w szkole Wave Dance Studio. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Zajęcia dla dzieci i młodzieży:

  • 29,99 zł za miesięczny karnet na zajęcia „Polot: dla najmłodszych” (dzieci w wieku 5-7 lat, soboty godz. 10-11:30),
  • 79,99 zł zamiast 159 zł za miesięczny karnet na zajęcia „Polot: przygotowawcza” (dzieci w wieku 7-12 lat, soboty w godz. 10-13),
  • 149,99 zł zamiast 299 zł za miesięczny karnet na zajęcia „Grupa Polot” (dzieci w wieku 8-15 lat, soboty 11-14, niedziele 10-13.).

„Polot: dla najmłodszych”: zabawy ruchowo-rytmiczne (30 min.); czytanie bajek oraz kreatywne zabawy na rozwój wyobraźni (30 min.); wokalne zajęcia umuzykalniające (30 min.)

„Polot: przygotowawcza”: zajęcia ogólnorozwojowe, taneczne, wokalne i aktorskie dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę artystyczną.

„Grupa Polot”: uczestnicy zdobywają umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie, biorą udział w warsztatach z psychologiem sportu i uznanymi autorytetami, uczestniczą w występach scenicznych oraz w wydarzeniach integracyjnych i kreatywnych inicjatywach uczestników.

Szczegółowe informacje o instruktorach dostępne tutaj


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Studio Artystyczne Polot
Powstańców Śląskich 124, Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19606)
Shopping (784)
Bilety (138)
Hotele
lokalne
Warszawa (2252)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2252)
Groupon (3504)
MyDeal (211)
Infobuzer (39)
Fastdeal (15)
Travelist (7)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry