Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Leczenie ubytków z konsultacją i przeglądem od 79,99 zł w gabinecie Aesthetica

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wypełnienie kompozytowe światłoutwardzalne (białe wypełnienie) odznaczające się bardzo dużą estetyką

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona dla nowych klientów. Osoby poniżej 18. roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Jeden ubytek odpowiada jednej powierzchni zęba. Znieczulenie dodatkowo płatne 30 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 22 631 22 86, 886 927 200 z wcześniejszym podaniem kodu zabezpieczającego groupon. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
leczenie ubytków z konsultacją i przeglądem w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł za 1 ubytek,
2) 139,99 zł za 2 ubytki,
3) 189,99 zł za 3 ubytki.

1 ubytek odpowiada 1 powierzchni zęba.

Aesthetica
Salon oferuje bogaty zakres usług medycyny estetycznej i stomatologii. Oprócz kuracji odmładzających, odżywczych i nawilżających oraz przynoszących odprężenie masaży i makijażu permanentnego Aesthetica proponuje także opiekę ortodontyczną, protetyczną, wszczepienie implantów zębowych i podstawowe zabiegi stomatologii zachowawczej. Dyplomowani specjaliści mogą poszczycić się licznymi dyplomami.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
ul. Kleszczowa 18, Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (41679)
Shopping (305)
Bilety (119)
Hotele
lokalne
Warszawa (1949)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1949)
Groupon (3317)
MyDeal (178)
Travelist (12)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry