Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs nurkowania dla początkujących lub zaawansowanych od 79,99 zł w Centrum Nurkowym Best Divers

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Discover Scuba Diving: pierwszy krok dla pragnących nurkować bez ograniczeń
  • PADI OWD: pełny kurs nurkowania dla początkujących – teoria z egzaminem, 4 zajęcia na wodach basenopodobnych i 4 nurkowania na wodach otwartych
  • PADI AOWD: kurs dla osób posiadających certyfikat podstawowy – 5 nurkowań na wodach otwartych i teoria podczas wyjazdu w plener
  • Lokalizacja: cała Polska, program DSD na basenie Delfin

Ważność: groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Kompletny sprzęt do nurkowania na czas szkolenia w cenie. W 1. i 2. opcji 10% rabatu na kontynuację pełnego program kursu oraz zakup sprzętu do nurkowania. Na zakończenie kursu Padi OWD lub/i AOWD dodatkowo wymagana opłata za rejestrację w PADI 198 zł (tzw. certyfikat) oraz niezbędny zakup materiałów szkoleniowych (podręcznik, tabela RDP do planowania nurkowań) do nauki kursu OWD i/lub AOWD w cenie 198 zł.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 601 321 557, 698 529 073 lub mailowo: [email protected] W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Gdyby ludzie żyli pod powierzchniami mórz, być może słowo „płytki” określałoby mieszkańców wód śródlądowych. Niezależnie od Twojego życia wewnętrznego, pogłęb swoją wiedzę na temat nurkowania z dzisiejszym grouponem, wybierając się do Centrum Nurkowego Best Divers.

Oferta
kurs nurkowania w 1 z 4 opcji:

1) 79,99 zł za kurs Discover Scuba Diving dla 1 osoby,
2) 99,99 zł za kurs Discover Scuba Diving dla 2 osób,
3) 495 zł za 1 z 2 szkoleń: PADI Advanced Open Water Diver lub PADI Open Water Diver,
4) 899 zł za szkolenia OWD i AOWD.

Kurs Discover Scuba Diving – Odkryj Nurkowanie (zajęcia teoretyczne x 1, zajęcia praktyczne x 1)
Zajęcia pod wodą odbywają się w pełnym sprzęcie do nurkowania, w towarzystwie odpowiednio przeszkolonego profesjonalisty. Przed wejściem do wody omawiane są procedury bezpieczeństwa, następuje też zapoznanie uczestników ze sprzętem do nurkowania. Na pamiątkę podwodnej przygody robione są zdjęcia, które uczestnicy otrzymują w wersji elektronicznej.

PADI Open Water Diver
To pierwszy etap nurkowego wtajemniczenia. Rozpoczyna się zajęciami, podczas których zdobywa się podstawowe umiejętności w zakresie zachowania pod wodą. Całość kursu zakończy się wydaniem międzynarodowego certyfikatu nurkowego PADI OWD. Nurek PADI OWD może nurkować do głębokości 18 metrów z innym nurkiem posiadającym certyfikat co najmniej na tym samym poziomie.

PADI Advanced Open Water Diver
Podczas kursu uczestnicy poznają dogłębniej specyficzne typy nurkowania i poszerzą swoją wiedzę w interesującym ich kierunku. Po ukończeniu zajęć – jako certyfikowany nurek – każdy będzie mógł poznawać podmorskie sekrety aż do głębokości 30 m.

Centrum Nurkowe Best Divers
Ośrodek szkolenia działający nieprzerwanie od 1999 roku. Organizuje kursy na warszawskim basenie Delfin, na polskich jeziorach (Świętajno, Hańcza, Białe i inne) oraz za granicą. Instruktorzy Best Divers, oprócz wieloletniego doświadczenia, posiadają niezbędne certyfikaty organizacji PADI, a ich zamiłowanie do nurkowania przekłada się na pasję, którą zarażają kursantów. W ramach szkoły działa też sklep, w którym można się zaopatrzyć w niezbędny sprzęt.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Best Divers
ul. Kasprzaka 1/3, Warszawa (Wola)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (42205)
Shopping (308)
Bilety (119)
Hotele
lokalne
Warszawa (1951)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1951)
Groupon (3320)
MyDeal (179)
Travelist (12)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry