Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na prawo jazdy: kategoria B od 699 zł w OSK Autokadet (do -50%)

1399 złod699
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pełny kurs na prawo jazdy: 30 godz. teorii i 30 godz. jazd, opcjonalnie podręczniki, badania lekarskie oraz 3 godz. jazd dodatkowych

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W opcjach 1. i 2. badania lekarskie dodatkowo płatne, materiały dodatkowe 50 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 504 610 674 w terminie 3 tyg. od daty zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. tygodniowym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Przesiądź się z autobusu do samochodu – ale najpierw naucz się jeździć w Autokadet. Kup dzisiejszy groupon.

Oferta
Kurs na prawo jazdy kat. B w 1 z 3 opcji:

1) 699 zł zamiast 1399 zł za 30-godz. kurs na prawo jazdy,
2) 799 zł zamiast 1549 zł za 30-godz kurs na prawo jazdy oraz 3 godziny jazd dodatkowych,
3) 999 zł zamiast 1669 zł za 30-godz kurs na prawo jazdy oraz 3 godziny jazd dodatkowych + symulacja egzaminu państwowego wraz z podręcznikami i badaniami lekarskimi.

Na kursie prawa jazdy czekają zajęcia teoretyczne i praktyczne. I tak, po 30 godzinach teorii wykazać się będzie można wzorową znajomością przepisów ruchu drogowego, budowy auta i podstaw pierwszej pomocy. Następnie zajęcia praktyczne – 30 godzin za kierownicą nowego, w pełni dostosowanego do wymagań egzaminacyjnych auta.

OSK Autokadet
Jedną z zalet tego warszawskiego ośrodka szkolenia kierowców jest lokalizacja, mieści się bowiem w samym centrum miasta. W Autokadet przyszli kierowcy będą mieli do czynienia z doświadczonymi instruktorami, którzy prowadzą zajęcia w spokojnej i bezstresowej atmosferze. Dla osób, które po kursie podstawowym będą chciały jeszcze popracować nad swoimi umiejętnościami w zakresie jazdy samochodem, szkoła przygotowała także jazdy doszkalające.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
ul. Konwiktorska 7, Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28241)
Shopping (412)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Warszawa (2433)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2433)
Groupon (4034)
MyDeal (195)
Travelist (9)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry