Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs Doskonalenia Jazdy | Warszawa

od599
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:

Zrób próbę, jak Twoje auto zareaguje na śliską nawierzchnię. Kurs Doskonalenia Jazdy to świetna okazja, aby sprawdzić siebie i swoje reakcje, kiedy samochód wpada w poślizg. To praktyczne ćwiczenia podczas ekstremalnych warunków drogowych. Dowiedz się, jak zachować się podczas nietypowej sytuacji i zapobiegaj wypadkom odpowiedzialnym zachowaniem.

 

Kurs obejmuje:

 • Odpowiednia pozycja za kierownicą
 • Efektywność pracy za kierownicą
 • Dynamiczny skręt - koordynacja pracy kołem kierowniczym i pedałem gazu
 • Hamowanie na wprost na nawierzchni śliskiej
 • Jazdę po łuku o śliskiej nawierzchni
 • Hamowanie na łuku o śliskiej nawierzchni
 • Hamowanie z ominięciem przeszkody
 • Ćwiczenie reakcji na uślizg osi tylnej auta tzw. troleje
 • Nauka odbywa się na własnym samochodzie
 • Jeden posiłek - lunch

Po kursie otrzymasz:

 • Certyfikat ukończenia szkolenia przydatny zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym

Kurs Doskonalenia Jazdy to znakomity prezent dla każdego kierowcy, ale także dla pracowników. Praktyczne ćwiczenia z instruktorem zapewniają podniesienie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. Niech bliska Ci osoba zwiększy poziom kwalifikacji, jako kierowca. Na szkoleniu uczestnik nauczy się reagować w niebezpiecznych sytuacjach na drodze.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (36451)
Shopping (365)
Bilety (116)
Hotele
lokalne
Warszawa (2234)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2234)
Groupon (3180)
MyDeal (188)
Travelist (10)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry