Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Konsultacje architektoniczne (od 399 zł) i projekt aranżacji wnętrza (od 499 zł) w A&J Architekci

od399
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Podczas konsultacji wykonywane są szkice projektu koncepcyjnego, rozwinięcia ścian, koncepcja oświetlenia, dobór kolorystyki i faktur

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupony. Wymagane są podkłady architektoniczne (rzuty budynku).
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Spotkania realizowane są na miejscu w biurze przy ul. Drogowej 8 w Warszawie. Groupon nie obejmuje wyjazdów do klienta.
Konieczna rezerwacja tel. 505 970 085. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jeśli potrzebujesz zmiany w najbliższym otoczeniu, kup dzisiejszy groupon i skorzystaj z pomocy specjalistów z firmy A&J Architekci.

Oferta
Usługi architektoniczne w 1 z 6 opcji:

1) 399 zł za konsultację architektoniczną dot. zakupu działki pod zabudowę lub wstępny projekt zagospodarowania terenu,
2) 499 zł za konsultację architektoniczną dot. podniesienia wartości nieruchomości niskim nakładem,
3) 499 zł konsultację architektoniczną i projekt koncepcyjny aranżacji mieszkania lub domu do 60 m²,
4) 799 zł za konsultację architektoniczną i projekt koncepcyjny aranżacji mieszkania lub domu do 120 m²,
5) 999 zł za konsultację architektoniczną i projekt koncepcyjny aranżacji mieszkania lub domu do 200 m²,
6) 1499 zł za konsultację architektoniczną i projekt koncepcyjny aranżacji mieszkania lub domu powyżej 200 m².

A&J Architekci
Celem grupy kreatywnych architektów, inżynierów i grafików pod kierownictwem mgr inż. architekt Alicji Opydo-Bąkowskiej jest tworzenie nowoczesnej architektury, zharmonizowanej pod względem funkcji i formy, z funkcjonalnymi i ergonomicznymi, czyli przyjaznymi dla użytkownika, rozwiązaniami. Efektem, trwającej 11 lat, wspólnej pracy, jest wiele projektów budynków różnego przeznaczenia, projektów modernizacji oraz projektów wnętrz. Powodzenie działań to wynik skupiania się na dwóch podstawowych elementach: poznaniu przyszłych użytkowników obiektu oraz charakteru otoczenia w jakim będzie zlokalizowany.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
ul. Drogowa 8, Warszawa, mazowieckie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (16071)
Shopping (856)
Bilety (132)
Hotele
lokalne
Warszawa (2256)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2256)
Groupon (3502)
MyDeal (190)
Infobuzer (56)
Fastdeal (27)
Travelist (6)
Triverna (2)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry