Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Konsultacja żywieniowa z treningiem personalnym za 29 zł i więcej opcji w Fitness Klub Mrs. Sporty

100 złod29
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 71%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Konsultacja żywieniowa pozwala zweryfikować błędy żywieniowe, a także dostosować jadłospis do potrzeb i upodobań pacjenta

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana dla kobiet. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 
Konieczna rezerwacja tel. 22 300 49 19. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Pakiet: konsultacja żywieniowa z treningiem personalnym

  • 29 zł zamiast 100 zł za pakiet dla 1 osoby
  • 49 zł zamiast 200 zł za pakiet dla 2 osób
  • 75 zł zamiast 300 zł za pakiet dla 3 osób

Konsultacja obejmuje: pomiar i analiza składu ciała, konsultację żywieniową, pomiar masy tkanki tłuszczowej, pomiar masy mięśniowej, pomiar masy kostnej, pomiar nawodnienia organizmu, poziom podstawowej przemiany materii, określenie wieku metabolicznego, analizę nawyków żywieniowych. 
Czas trwania - ok. 60 minut.

Fitness Klub Mrs. Sporty

Trening w przyjaznej atmosferze pozbawionej rywalizacji, w grupie kobiet skupionych na odzyskaniu zdrowia, dobrego samopoczucia i szczupłej sylwetki - oto klucz do sukcesu w klubie Mrs.Sporty, które obecnie można znaleźć w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Słowacji, Holandii i we Włoszech. Istotna jest również metoda treningowa obowiązująca w klubach - trenujący ćwiczą w niewielkiej grupie na maszynach ustawionych na planie okręgu, w środku którego znajduje się instruktor udzielający wskazówek i utrzymujący kontakt wzrokowy z wszystkimi osobami. W efekcie wszyscy motywują się wzajemnie, co gwarantuje lepsze wyniki treningu, o czym można przekonać się, czytając inspirujące historie klubowiczek. 

Nie bez znaczenia są przyrządy do ćwiczeń wyposażone w siłownik hydrauliczny - płynnie stawiają opór w obu kierunkach, którego pokonanie pozwala wzmacniać i kształtować mięśnie oraz zwiększać elastyczność stawów w wybranym przez siebie tempie. Co więcej, uzupełnieniem 30-minutowych treningów może być zdrowa i dobrze zbilansowana dieta umożliwiająca uniknięcie efektu jo-jo.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
Zawiszy 14, Warszawa, MAZOWIECKIE
Terespolska 4, Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26795)
Shopping (402)
Bilety (132)
Hotele
lokalne
Warszawa (2228)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2228)
Groupon (3294)
MyDeal (194)
Travelist (9)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry