Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Konsultacja specjalisty z USG, echo serca i więcej od 129 zł w Centrum Medycznym Polmed – 5 lokalizacji

od129
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Badanie USG może uchronić przed groźnymi powikłaniami czy kosztownymi operacjami, gdyż obrazuje narządy i tkanki w rzeczywistym czasie

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 22 100 63 78 (ul. Targowa), 22 646 18 96 (ul. Puławska), 22 202 68 68 (ul. Twarda), 22 278 71 20, 21, 22 (ul. Wołoska) lub 22 417 43 00 (ul. Grzybowska 61 - z wyłączeniem konsultacji ortopedycznej i USG ortopedycznego).  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 129 zł za konsultację ginekologiczną + USG piersi,
  • 129 zł za konsultację ginekologiczną + USG dróg rodnych,
  • 159 zł za konsultację ginekologiczną + USG dróg rodnych + cytologia,
  • 129 zł za konsultację ortopedyczną + USG ortopedyczne (USG stopy, kolana, stawu, 1 części ciała, 1 stawu skokowego, 1 stawu kolanowego) - z wyłączeniem ul. Grzybowskiej,
  • 129 zł za konsultację kardiologiczną + echo serca.

Badania:

  • USG piersi pozwala zlokalizować guzki i stwardnienia na piersiach, jak również inne zmiany chorobowe, których przyczyną mogą być skłonności rodzinne, zaburzenia hormonalne, zmiany wywołane przedwczesnym zakończeniem laktacji czy stany zapalne sutka; jest to badanie nieinwazyjne, bezpieczne i bezbolesne.
  • USG dróg rodnych umożliwia precyzyjną ocenę struktury trzonu, szyjki i wnętrza macicy, a także jajników i ich okolicy.
  • Cytologia jest nieinwazyjnym badaniem szyjki macicy, pozwalającym na wykrycie wczesnych zmian przedrakowych; powinna być wykonywana raz w roku.
  • USG ortopedyczne ułatwia ocenę stanu narządu ruchu lub stawów, jak również wykrycie stanów chorobowych.
  • Echo serca to ocena struktury i ruchów mięśnia sercowego przy pomocy odpowiedniego aparatu USG.

Dostępne lokalizacje:

ul. Puławska 410A (Puławska, róg Głuszca)
tel. 22 646 18 96

ul. Targowa 24 (klatka B, IV piętro)
tel. 22 100 63 78

Nowo otwarta lokalizacja
ul. Twarda 18
tel. 22 202 68 68

ul. Wołoska 16
  Tel: (22) 278 71 20, 21, 22

ul. Grzybowska 61
tel. 22 417 43 00

Polmed

Działająca od 1999 roku firma zapewnia podstawową i specjalistyczną opiekę medyczną, pełną diagnostykę medyczną, rehabilitację i stomatologię dla osób prywatnych, firm oraz instytucji na terenie całej Polski. Usługi realizuje poprzez sieć własnych Centrów Medycznych oraz przez ponad 900 renomowanych Partnerów Medycznych. Możliwe są również wizyty domowe lekarzy specjalistów, a nawet wideokonsultacje, które pozwalają na udzielanie porad lekarskich na odległość: z biura, domu czy w podróży. Gwarancją dbałości o satysfakcję pacjentów jest certyfikat zapewnienia jakości ISO 9001:2008.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Polmed
al. KEN 26, Warszawa
Puławska 410A, Warszawa, MAZOWIECKIE
ul. Twarda 18, Warszawa, MAZOWIECKIE
ul. Wołoska 16, Warszawa
ul. Grzybowska 61, Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19619)
Shopping (786)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Warszawa (2247)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2247)
Groupon (3504)
MyDeal (205)
Infobuzer (39)
Fastdeal (15)
Travelist (7)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry