Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Konsultacja architektoniczna (od 99,99 zł) lub projekt mieszkania (od 1499,99 zł) w Valevsky Home & Deco

od99,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Konsultacja mailowa (nawet 3 pomieszczenia) lub domu/mieszkania z doborem kolorów itd. (u klienta) albo projekt koncepcyjny i wykonawczy

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: w przypadku opcji 1-3: konsultacja odbywa się drogą mailową (konieczne przesłanie zdjęć mailem). W przypadku opcji 4.: konsultacja całego domu/mieszkania z doborem kolorów, oświetlenia, mebli itp.; dojazd na terenie Warszawy i najbliższych okolic (po wcześniejszym umówieniu). W przypadku opcji 5-6: projekt koncepcyjny i wykonawczy pomieszczenia bez nadzoru architekta (na jedno pomieszczenie przypadają średnio 2-3 wizualizacje). 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/ z podaniem danych kontaktowych w celu ustalenia terminu wykonania usługi. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

 

Wybierz 1 z 6 opcji

  • 99,99 zł za konsultację architektoniczną (1 pomieszczenie),
  • 189,99 zł za konsultację architektoniczną (2 pomieszczenia),
  • 249,99 zł za konsultację architektoniczną (3 pomieszczenia),
  • 499,99 zł za konsultację całego domu/mieszkania z doborem kolorów, oświetlenia, mebli itp. (u klienta),
  • 1499,99 zł za projekt koncepcyjny i wykonawczy mieszkania do 50 m2 bez nadzoru architekta z wizualizacjami,
  • 1999,99 zł za projekt koncepcyjny i wykonawczy mieszkania pow. 50 - 100 m2 bez nadzoru architekta z wizualizacjami.

W przypadku opcji 5-6: na jedno pomieszczenie przypadają średnio 2-3 wizualizacje.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Valevsky
Pawia 12, Mościska, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (27564)
Shopping (411)
Bilety (148)
Hotele
lokalne
Warszawa (2588)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2588)
Groupon (4016)
MyDeal (193)
Travelist (9)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry