Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Konsultacja architektoniczna (99,99 zł) lub projekt wnętrza (od 599,99 zł) z firmą Projektowanie Wnętrz i Ogrodów

od99,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Godzinna konsultacja architektoniczna w pracowni bądź projekt koncepcyjny wnętrza do 120 m2

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Do każdego projektu 2 wizualizacje 3D 2 ścian.
Konieczna rezerwacja tel. 504 189 097 z podaniem kodu zabezpieczającego lub email: kontakt@michalstrawa.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zapełnij pustkę w swych czterech kątach z pomocą doświadczonego architekta z firmy Projektowanie Wnętrz i Ogrodów.

Oferta
w 1 z 3 opcji:

1) 99,99 zł za godzinną konsultację architektoniczną w pracowni,
2) 599,99 zł za projekt koncepcyjny wnętrza do 50 m2,
3) 999,99 zł za projekt koncepcyjny wnętrza do 120 m2.

Do każdego projektu koncepcyjnego 2 wizualizacje 3D dwóch wybranych ścian.

Projektowanie Wnętrz i Ogrodów
Architektura wnętrz i projektowanie ogrodów są czynnościami wymagającymi sporej wiedzy z zakresu projektowania i wystroju, a także doświadczenia oraz wyczucia i dobrego gustu. Cechy te posiada każdy pracownik firmy Projektowanie Wnętrz i Ogrodów. Wśród dostępnych usług jest m.in. projektowanie wnętrz domu oraz zieleni na balkonach i tarasach, a efektem jest przestrzeń zarówno estetyczna, jak i użyteczna. Staranny dobór najdrobniejszych szczegółów decyduje o niebanalnym charakterze projektu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
Białostocka 22/23, Warszawa, mazowieckie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26380)
Shopping (403)
Bilety (130)
Hotele
lokalne
Warszawa (2235)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2235)
Groupon (3306)
MyDeal (194)
Travelist (9)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry