Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Konserwacja laptopa od 29,99 zł w Rawcom

120 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 75%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Serwis obejmuje m.in.: rozebranie i wyczyszczenie wewnętrznych elementów, demontaż układu chłodzenia i czyszczenie

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje konserwacji urządzeń Apple. Oferta nie dotyczy zalanych urządzeń oraz niesprawnych laptopów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Laptop musi być sprawny. Regulamin serwisu dostępny tutaj
Konieczna rezerwacja tel. 697 302 008 lub mailowo [email protected] W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Konserwacja laptopa:

  • 29,99 zł zamiast 120 zł za konserwację 1 laptopa,
  • 49,99 zł zamiast 240 zł za konserwację 2 laptopów,
  • 69,99 zł zamiast 360 zł za konserwację 3 laptopów. 

Konserwacja obejmuje:

  • rozebranie i wyczyszczenie wewnętrznych elementów w laptopie
  • demontaż układu chłodzenia i czyszczenie
  • demontaż i czyszczenie wentylatora
  • kontrolę sprawności wentylatora
  • wymianę pasty i taśmy termoprzewodzącej pod układami chłodzonymi

Rawcom

Współpraca z Rawcom położy kres problemom związanym z funkcjonowaniem infrastruktury informatycznej. Firma zajmuje się outsourcingiem IT, usprawniając procesy komunikacji wewnątrz organizacji różnego typu. Ponadto pracujący tu specjaliści zajmują się konserwacją sprzętu, tworzeniem stron www czy archiwizacją danych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
ul. Wilgi 32A, 04-831 Warszawa, MAZOWIECKIE
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (95089)
Shopping (73)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Warszawa (3044)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (3044)
Groupon (3367)
Travelist (12)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry