Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kompleksowe badania ginekologiczne w Wilmed! Spiesz się! Oferta limitowana! Kliknij Kup Teraz!

320 złod139
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 57%
..............................................................................................
38 kupionych
..............................................................................................
Oferta z Infobuzer
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Dbasz o swoje zdrowie? Zaopatrz się więc w dzisiejszy kupon Infobuzer, który pozwoli Ci wykonać niezbędne badania ginekologiczne w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Wilmed.! Konsultacja ginekologiczna pozwoli uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące strefy intymnej, a badanie umożliwi wczesne wykrycie zmian chorobowych. Natomiast podczas cytologii lekarz pobierze wymaz i podda go analizie, by wykluczyć raka szyjki macicy. Zdiagnozowanie go jeszcze w stanie inicjalnym sprawi, że jego usunięcie nie powinno zagrażać życiu. Badanie USG ginekologiczne To nowoczesne badanie diagnostyczne, dzięki któremu można precyzyjnie ocenić wygląd istan narządów wewnętrznych oraz tkanek miękkich. Dzięki specjalnej głowicy obraz badanego narządu wyświetla się naekranie, co umożliwia niezwykle precyzyjną ocenę lekarską. Badanie jest niekłopotliwe, bezbolesne inie wymaga hospitalizacji. USG pozwala naszybkie wykrycie wszelkich nieprawidłowości organizmu - wtym także nowotworów. Badania ginekologiczne Możesz również zdecydować się nakompleksowe badania ginekologiczne - niezbędny element profilaktyki zdrowia każdej kobiety. Badania obejmują nie tylko konsultację zginekologiem ibardzo precyzyjne USG ginekologiczne, lecz także cytologię. Jest ona krótkim zabiegiem polegającym napobraniu materiału doanalizy laboratoryjnej. Wykonywana raz wroku pozwala nawczesne rozpoznanie stanu przedrakowego szyjki macicy. Taka kompleksowa kontrola układu rozrodczego sprzyja uniknięciu wielu przykrych dolegliwości oraz poważnych chorób. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed działa od 1992 roku. Oferuje pełen zakres usług ambulatoryjnych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych, a także wykonuje zabiegi operacyjne w systemie chirurgii jednodniowej. Więcej informacji znajdziesz http://wilmed.pl/ Kliknij Kup Teraz, umów się nawizytę izadbaj o swoje zdrowie!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed ul. Lentza 35 Warszawa, Wilanów www.wilmed.pl

Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26665)
Shopping (1436)
Bilety (125)
Hotele
lokalne
Warszawa (2388)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2388)
Groupon (3392)
MyDeal (212)
Infobuzer (124)
Fastdeal (91)
Travelist (10)
Triverna (8)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry