Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet na zajęcia jogi metodą Bikram: 5 lekcji za 89,99 zł i więcej opcji w Bikram Joga

265 złod89,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 66%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Metoda Bikram obejmuje 26 asan - zajęcia w dużej sali z lustrami, oknami oraz czujnikami kontroli świeżego powietrza, w temperaturze 41°C

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 11 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów (osoba, która uczestniczyła już w ćwiczeniach w Bikram Joga Warszawa nie może skorzystać z grouponu). Od daty aktywacji (od pierwszych zajęć) groupon jest ważny przez 2 miesiące.
Dodatkowe informacje: na pierwsze zajęcia należy przyjść 15 min. wcześniej z wydrukowanym grouponem aby zostawić go na recepcji. Na tej podstawie klient otrzyma karnet. Rezerwacja nie jest konieczna. Można przyjść na dowolne zajęcia.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 89,99 zł zamiast 265 zł za karnet na 5 zajęć Bikram Jogi,
  • 149,99 zł zamiast 480 zł za karnet na 10 zajęć Bikram Jogi,
  • 289,99 zł zamiast 860 zł za karnet na 20 zajęć Bikram Jogi. 

Bikram Joga to 90 minutowa seria 26 pozycji jogi uprawiana w 41°C. Zajęcia są dostępne dla wszystkich, bez względu na poziom rozciągnięcia lub wysportowania. Najprostsze pozycje hatha jogi wykonywane w ciepłym pomieszczeniu sprzyjają głębokiej pracy mięśni oraz pozwalają lepiej rozciągnąć całe ciało jednocześnie zapobiegając kontuzjom. Temperatura sprawia że seria jest bardziej wymagająca, spalanie tkanki tłuszczowej przyspieszone, tętno jest podwyższone a trening cardio bardziej efektywny. Wysoka wilgotność i temperatura powodują intensywne pocenie co zapobiega przegrzaniu organizmu. Ciepło jest też świetnym antidotum na stres. Podobnie jak sauna Bikram Joga daje poczucie głębokiego odprężenia.

Bikram Joga została stworzona przede wszystkim z myślą o tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z jogą. Sekwencja 26 pozycji została ułożona tak aby pomagać w najbardziej powszechnych problemach zdrowotnych wynikających z siedzącego stylu życia. Konsultowana była z fizjoterapeutami z Uniwersytetu Tokijskiego i często jest polecana przez fizjoterapeutów jako forma kontynuacji terapii. Zajęcia w szkołach Bikram Jogi są dostępne dla wszystkich. Nie trzeba wybierać poziomu zaawansowania, wystarczy się zdecydować i można przyjść na dowolne zajęcia bez zapisywania.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
Al. Jana Pawła II 61 lok. 305, Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (27423)
Shopping (1431)
Bilety (128)
Hotele
lokalne
Warszawa (2412)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2412)
Groupon (3422)
MyDeal (202)
Infobuzer (134)
Fastdeal (100)
Travelist (10)
Triverna (8)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry