Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet na odchudzanie bez wysiłku na platformie wibracyjnej StandingMate.

400 złod75
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 82%
..............................................................................................
33 kupionych
..............................................................................................
Oferta z Infobuzer
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Rewolucja w sposobie trenowania. Zupełnie nowy sposób na trening wibracyjny, dbający o szczupłą sylwetkę. Platforma wibracyjna StandingMate to aparat treningowy najnowszej generacji. Dowiesz się czym różni się trening wibracyjny na StandingMate od innych platform wibrujących. Zobaczysz dlaczego technologia zastosowana w StandingMate jest lepsza od innych istniejących na rynku. Nowa generacja technologii wykorzystującej akustyczne wibracje, opiera się na opatentowanym systemie indukcji magnetycznej i potężnym wzmacniaczu, kontrolowanym w sposób cyfrowy. Wytwarza wyłącznie wibracje pionowe i całkowicie zależy od współdziałania fal dźwiękowych ze stopami. Pracuje efektywnie nawet przy małych częstotliwościach i ma możliwość płynnej regulacji mocy od 0 do 100%. Częstotliwość pracy urządzenia (Hz) może być ustawiana niezależnie od mocy (intensywności). Jest pozbawiona wad innych technologii, charakteryzuje się znikomym tarciem mechanicznym, cichą i bezawaryjną pracą ze względu na małą liczbę elementów ruchomych (sprężyny i cylindry hydrauliczne). Więcej informacji na stronie: www.standingmate.pl Salon Motylem Jestem istnieje na rynku już od2000 roku. Odponad dziesięciu latmoże się poszczycićnajwyższą jakościąświadczonych usług. Dysponującprofesjonalnym sprzętemorazdoświadczonym zespołemna bieżąco dopasowuje ofertę do obecnych potrzeb Klientów. Salon Motylem Jestem wyróżnia połączenie szerokiego wachlarza usług nanajwyższym poziomie orazcen przystępnych dla każdego, kto pragnie zrobić coś dla siebie. Wszystkie fryzjerki z chęcią doradzą w kwestii stylizacji fryzur a kosmetyczki pomogą zaplanować opiekę dla nawet najbardziej wymagającej cery.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Biuro Obsługi Klienta portalu infobuzer.pl tel. 720 846 028 e-mail: biuro@infobuzer.pl Salon Motylem Jestem ul. Powstańców Śląskich 61 01-355 Warszawa

Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (15141)
Shopping (906)
Bilety (132)
Hotele
lokalne
Warszawa (2271)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2271)
Groupon (3502)
MyDeal (200)
Infobuzer (56)
Fastdeal (28)
Triverna (6)
Travelist (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry