Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Gra typu escape the room "Sekret Sierocińca" dla 2 osób od 39,99 zł i więcej opcji w New World 22 na Nowym Świecie

od39,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Gra typu escape the room nowej generacji z innowacyjną technologią zamiast ukrytych kluczy. Gracze rozwiązują zagadkę w upiornym sierocińcu

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu z wyłączeniem 15.08.2016 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta obejmuje wyłącznie pokój: "Sekret Sierocińca".
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Informacje: 792 822 222. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online http://newworld22.pl/rezerwacja/ z podaniem kodu zabezpieczającego w polu Uwagi. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. W przypadku nie przyjścia w zarezerwowanym terminie i nie odwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 10 opcji

Gra typu escape the room “Sekret Sierocińca”: 

  • 39,99 zł za grę dla 2 osób (pon.-czw.),
  • 59,99 zł za grę dla 3 osób (pon.-czw.),
  • 79,99 zł za grę dla 4 osób (pon.-czw.),
  • 89,99 zł za grę dla 5 osób (pon.-czw.),
  • 99,99 zł za grę dla 6 osób (pon.-czw.),
  • 44,99 zł za grę dla 2 osób (pt.-niedz.),
  • 64,99 zł za grę dla 3 osób (pt.-niedz.),
  • 84,99 zł za grę dla 4 osób (pt.-niedz.),
  • 94,99 zł za grę dla 5 osób (pt.-niedz.),
  • 109,99 zł za grę dla 6 osób (pt.-niedz.)

60 minut - tyle zajmuje rozszyfrowanie sekretnych wskazówek by wydostać się z przeniesionego w realia ośrodka dla sierot. Miejsce to miało zastąpić dzieciom prawdziwy dom, okazało się jednak siedliskiem zła. Dzieci zniknęły. Być może zostawiły jakieś wskazówki. Szukając wszystkich możliwych tropów i należy dokonać wszelkich starań by odkryć, co tak naprawdę działo się w sierocińcu i jakim cudem dzieciom udało się uciec.

New World 22

W samym centrum miasta powstało miejsce, w którym groza łączy się ze świetną zabawą. Taką mieszankę emocji powoduje odwiedzenie New World 22 – miejsca, które oferuje gry typu escape room. Zasada jest prosta: grupa śmiałków zostaje zamknięta w pokoju na 1 godz. W tym czasie musi dowiedzieć się kto okazał się prawdziwym bohaterem brawurowej ucieczki. Nie byłoby w tym nic trudnego, gdyby nie fakt, że szczelnie zamknięte pokoje owiane są mroczną historią, a wskazówki prowadzące do rozwiązania odkrywają przerażające tajemnice.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
New World 22 Escape Room
ul. Nowy Świat 22/4, Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19592)
Shopping (816)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Warszawa (2248)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2248)
Groupon (3500)
MyDeal (205)
Infobuzer (43)
Fastdeal (14)
Travelist (7)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry