Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Gimnastyka rehabilitacyjna dla kobiet: 5 sesji za 59,99 zł i więcej opcji w Studiu Ruchu

150 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 60%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wykonywane na platformach rehabilitacyjnych ćwiczenia pozwolą w łagodny i bezpieczny sposób powrócić do pełnej sprawności psycho-fizycznej

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Jest to klub dla kobiet, jednakże z oferty mogą skorzystać także mężczyźni - kontakt telefoniczny w celu ustalenia godzin sesji.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 153 757. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

sesje rehabilitacyjne na platformach rekondycyjnych pod nadzorem doświadczonej kadry:

  • 59,99 zł zamiast 150 zł za 5 sesji gimnastyki rehabilitacyjnej
  • 119 zł zamiast 300 zł za 10 sesji gimnastyki rehabilitacyjnej
  • 169 zł zamiast 450 zł za 15 sesji gimnastyki rehabilitacyjnej

Sesje odbywają się na profesjonalnych platformach rekondycyjnych brytyjskiej firmy Shapemaster. Jest to sprawdzony i bezpieczny program gimnastyki rehabilitacyjnej bez obciążania kręgosłupa oraz stawów biodrowych i kolanowych. System unikatowych ćwiczeń pozwala korygować postawę. Zwiększa ruchomość i elastyczność stawów oraz wiązadeł. Czas trwania jednej sesji do 1,5 godz.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Studio Ruchu
ul. Żeromskiego 17A
Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (39368)
Shopping (1240)
Bilety (185)
Hotele
lokalne
Warszawa (2697)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2697)
Groupon (1861)
MyDeal (215)
Infobuzer (140)
Fastdeal (76)
Travelist (12)
Triverna (5)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry