Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

EKG z konsultacją (79,99 zł) i pakiet dodatkowych badań serca (od 99,99 zł) w Warszawskim Centrum Zdrowia

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pakiet kompleksowych badań oceniających pracę serca

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: podczas realizacji należy okazać wydrukowany groupon. Ciśnienie krwi, pomiar cukru, pomiary antropometryczne, badanie słuchu - Audiometria w cenie. Każdy Klient na prośbę może dostać dostęp do swojego konta online, na które otrzyma wyniki swoich badań. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 857 30 14 bądź e-mailowej:rejestracja@wcz.waw.pl z podaniem kodu zabezpieczającego i kodu grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 79,99 zł za konsultację kardiologiczną z EKG,
  • 99,99 zł za konsultację kardiologiczną z EKG + Holter ciśnieniowy,
  • 149,99 zł za konsultację kardiologiczną z EKG + echo serca,
  • 219,99 zł za konsultację kardiologiczną z EKG + echo serca + próba wysiłkowa.

  • Badanie EKG (elektrokardiogram) – pokazuje zapis pracy serca, pozwala na wykrycie zaburzeń rytmu serca (arytmii), choroby wieńcowej i zawału serca.

  • Holter ciśnieniowy (ABPM) – całodobowy pomiar ciśnienia tętniczego krwi z interpretacją wyników badań i opracowywaniem planu leczenia – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – przez wysokospecjalistyczną kadrę medyczną różnych specjalności.

  • Echo serca – pokazuje budowę serca, jego wielkość, pracę komór i przedsionków oraz funkcję zastawek serca; pozwala m.in. na wykrycie wady serca, niewydolności serca, powikłań nadciśnienia tętniczego.

  • Próba wysiłkowa – pozwala na ocenę pracy serca podczas monitorowanego wysiłku fizycznego, pomaga w diagnostyce choroby wieńcowej, ocenie wydolności serca i zaburzeń rytmu serca.

Do każdego pakietu dodatkowo: badanie ciśnienia krwi, pomiary antropometryczne i audiometria (badanie słuchu), poziom cukru, spirometria. Każdy klient może dostać dostęp do swojego konta online, na które otrzyma wyniki części badań.

Warszawskie Centrum Zdrowia

„Darmo żyje, kto drugiemu nie służy” - takie motto przyświeca pracy specjalistom, którzy przyjmują pacjentów w Warszawskim Centrum Zdrowia. Założyciele ośrodka postawili sobie bowiem za cel stworzenie unikatowej w skali Polski i Europy placówki medycznej, której nadrzędnym zadaniem jest ochrona życia poprzez szeroko rozumianą profilaktykę, wczesne wykrywanie oraz leczenie chorób metabolicznych i sercowo-naczyniowych. Stąd istotnym narzędziem jest tutaj diagnostyka genetyczna i wykonywanie badań z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, m.in. systemu EKG HeartLine. W interpretacji wyników i opracowaniu planu leczenia dla dorosłych i dzieci pomagają w centrum kardiolodzy, neurolodzy, hematolodzy, stomatolodzy, ginekolodzy, lekarze chorób metabolicznych i inni specjaliści.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
Nowogrodzka 76, Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (16037)
Shopping (853)
Bilety (130)
Hotele
lokalne
Warszawa (2255)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2255)
Groupon (3494)
MyDeal (197)
Infobuzer (56)
Fastdeal (27)
Travelist (6)
Triverna (2)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry