Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Dokładne badanie żywej kropli krwi od 69,99 zł

180 złod69,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 61%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Określenie parametrów składników morfotycznych pozwala ocenić zdolność organizmu do utrzymania wewnętrznej stabilności

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Należy zapoznać się z zaleceniami jak przygotować się do zabiegu, podanymi w treści oferty. 24-godz. przed badaniem należy nie spożywać alkoholu, nie pić kawy naturalnej, na 2 godziny przed badaniem nie spożywać posiłku i wypić 1 szklankę wody na 30 minut przed badaniem.
Konieczna rezerwacja tel. 502 104 102 z podaniem kodu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Według Hipokratesa “każda choroba ma swoją przyczynę, którą należy usunąć”. Z dzisiejszym grouponem masz możliwość zbadania wewnętrznej stabilności swojego organizmu.

####Wybierz 1 z 2 opcji Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi

Wybierz 1 z 4 opcji

 • 69,99 zł zamiast 180 zł za badanie dla 1 osoby,
 • 129,99 zł zamiast 360 zł za badanie dla 2 osób,
 • 99,99 zł zamiast 240 zł za badanie dla 1 osoby z pomiarem tkanki tłuszczowej i poradą dietetyczną,
 • 189,99 zł zamiast 460 zł za badanie dla 2 osób z pomiarem tkanki tłuszczowej i poradą dietetyczną.

Dodatkowe informacje:

 • nie wolno spożywać alkoholu na co najmniej 24 godziny przed badaniem
 • w dniu badania nie wolno pić kawy naturalnej
 • nie należy spożywać posiłku co najmniej 2 godziny przed badaniem
 • ok. 30 min przed badaniem należy wypić 1 szklankę wody, aby obraz krwi był bardziej czytelny

Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi to technika badawcza służąca ocenie zdolności organizmu do utrzymania wewnętrznej stabilności, zwanej homeostazą. Warunkiem stabilności organizmu jest utrzymanie parametrów krwi na odpowiednim poziomie oraz zachowanie sprawnych mechanizmów adaptacyjnych do zmieniających się warunków wokół. Homeostazę organizmu zaburzają: stres i niedobór snu, zanieczyszczona woda i powietrze, zła dieta oraz niewłaściwe odchudzanie, leki, przetworzona żywność, cukier, nadmiar używek, brak ruchu i inne. Mikroskopowe badanie może wykazać obecność w organizmie m.in.:

 • pasożytów
 • grzybów
 • metali ciężkich
 • kryształów kwasu moczowego
 • kryształów soli fosforanowo –wapniowych
 • obecność cholesterolu LDL, HDL

Badanie Żywej Kropli Krwi

Zaburzenia snu, wypadanie włosów, bóle głowy, brzucha lub stawów i mięśni, obniżona odporność, napady duszności, alergie, chroniczne zmęczenie, anemia, niedowaga lub nadwaga to tylko kilka dolegliwości, których przyczynę można poznać dzięki badaniu żywej kropli krwi. Wykazuje ono m.in. obecność w organizmie pasożytów, grzybów, metali ciężkich czy kryształów kwasu moczowego, jak również pozwala określić stopień zakwaszenia organizmu, niedobory mineralne i uszkodzenia erytrocytów (wirusowe, infekcyjne, wolnorodnikowe). Warto dodać, że w placówce Badanie Żywej Kropli Krwi nowoczesna technika umożliwia rejestrowanie badania w formie zdjęcia i filmu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
ul. Koszykowa 69 LOK 7, 00-667 Warszawa
ul. ul. Kraski 57, 02-804 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (98197)
Shopping (71)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Warszawa (3008)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (3008)
Groupon (3368)
Travelist (12)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry