Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Detailingowe mycie, glinkowanie lakieru i polerowanie auta od 199,99 zł w serwisie Atak.Z

od199,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Konserwacja lakieru, zabezpieczenie go przed wpływami czynników zewnętrznych, usunięcie rys i więcej

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Przed zakupem wskazana konsultacja w celu określenia zakresu prac oraz ilości etapów polerowania. Przed polerowaniem firma pokazuje efekt po polerowaniu na połówce elementu, tzw. 50/50, gratis. Możliwość zabezpieczenia lakieru powłoką polimerową lub ceramiczną. Dopłata do powłoki polimerowej dla klientów Groupon to 90 zł, na powłoki ceramiczne lub kwarcowe - 20% rabatu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 309 429 podając kod zabezpieczający. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 9 opcji

Auta małe (coupe, cabrio)

 • 199,99 zł za polerowanie 1 etap,
 • 499,99 zł za polerowanie 2 etapy,
 • 879,99 zł za polerowanie 3 etapy,

Auta średnie (hatchback, sedan, kombi)

 • 349,99 zł za polerowanie 1 etap,
 • 799,99 zł za polerowanie 2 etapy,
 • 1 299,99 zł za polerowanie 3 etapy,

Auta duże (SUV, terenowy, van)

 • 469,99 zł za polerowanie 1 etap,
 • 1 119,99 zł za polerowanie 2 etapy,
 • 1 699,99 zł za polerowanie 3 etapy.

Przybliżony czas realizacji usługi:

 • polerowanie I etap – do 1 dnia,
 • polerowanie II etapy – 1-2 dni,
 • polerowanie II etapy oraz powłoka polimerowa – 1-2 dni,
 • polerowanie III etapy oraz powłoka polimerowa – 2-3 dni,
 • polerowanie III etapy oraz pakiet powłok ceramicznych oraz kwarcowych – 2-5 dni.

**Polerowanie 1 etap **:

 • mycie detailingowe,
 • glinkowanie lakieru z użyciem specjalnego olejku, 
 • polerowanie I etap.

W trakcie polerowania usuwane są hologramy, a powierzchnia wyrównywana woskami, które konserwują lakier i zabezpieczają go przed wpływami czynników zewnętrznych. Mechaniczne nabłyszczanie lakieru sprawdza się w przypadku aut bez rys i śladów matowienia. Polecane jest użytkownikom aut stosunkowo nowych lub takich, które były polerowane np. rok temu i wymagają niewielkiego odświeżenia.

Polerowanie 2 etapy

 • mycie detailingowe,
 • glinkowanie lakieru z użyciem specjalnego olejku,
 • polerowanie II etapy.

W trakcie eksploatacji pojazdu lakier matowieje. Z kolei szczotki obecne w myjniach automatycznych zostawiają trwały ślad na lakierze. Polerowanie matowego lakieru daje najlepsze efekty wtedy, gdy nie ma on głębszych rys.

Polerowanie 3 etapy

 • mycie detailingowe,
 • glinkowanie lakieru z użyciem specjalnego olejku,
 • polerowanie III etapy.

Usługa pozwala na usunięcie nie tylko zmatowień, ale również wszelkich rys, w tym głębokich spowodowanych np. przez gałęzie. Usuwanie rys i renowacja lakieru to najlepsze rozwiązania w przypadku aut, które noszą wyraźne ślady eksploatacji. 

Na miejscu można dokupić powłokę polimerową lub ceramiczną i kwarcową. Pierwsza zabezpiecza lakier na okres ok. 6 miesięcy, chroniąc go w tym czasie lepiej od wosków przed chemią, kwaśnymi deszczami, ptasimi odchodami, światłem UV itd. Z kolei powłoka ceramiczna chroni lakier nawet przez 3 lata, dodatkowo chroniąc przed drobnymi zarysowaniami, zapewniając wysoki połysk i gładkość powierzchni karoserii, co pozwala utrzymać pojazd dłużej w czystości. Co więcej, powłoka w czasie jej eksploatacji nie wymaga jakichkolwiek konserwacji.

Atak.Z

Gwiazdka, pajęczyna, półksiężyc, bawole oko czy inny rodzaj uszkodzenia powstały na szybie samochodowej stanie się tylko dobrze brzmiącym, lecz nie koniecznie dobrze wyglądającym wspomnieniem po wizycie w serwisie Atak Z. Poza naprawą szyb klejonych specjalistom z serwisu powierzyć można także prezencję karoserii, której płaszczyzna uszkodzona została podczas gradobicia, opadzie kasztanów czy orzechów lub w efekcie małych szkód parkingowych. Usunięcie wgnieceń karoserii bez konieczności jej wymiany zwiększa wartość rynkową pojazdu, ułatwia jego sprzedaż i zapewnia oszczędności. Co ważne, dzięki metodzie PDR cały proces naprawy przebiega bez szpachlowania i lakierowania - powłoka lakiernicza nie ulega uszkodzeniu, a lakier pozostaje oryginalny.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
Jagiellońska róg Kotsisa 1, Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21847)
Shopping (866)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Warszawa (2253)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2253)
Groupon (3515)
MyDeal (205)
Infobuzer (34)
Fastdeal (21)
Travelist (7)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry