Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Czyste i zadbane auto: pranie foteli oraz tylnej kanapy i więcej od 59,99 zł w Myjni Meksykańskiej Smart Car Express

120 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zadbaj o czystość auta w środku i na zewnątrz: poprawa komfortu podróżowania

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 793 401 123. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

Wybrany pakiet w 1 z 3 opcji:
1) 59,99 zł zamiast 120 zł za pranie wszystkich foteli i tylnej kanapy,
2) 99,99 zł zamiast 220 zł za pranie wszystkich foteli i tylnej kanapy z czyszczeniem wnętrza (plastiki, odkurzanie i mycie szyb),
3) 149,99 zł zamiast 350 zł za pranie wszystkich foteli i tylnej kanapy z czyszczeniem wnętrza (plastiki, odkurzanie i mycie szyb), myciem karoserii i nałożeniem wosku.

Myjnia Meksykańska Smart Car Express
Myjnia parowa Smart Car Express czerpie z międzynarodowego doświadczenia, dbając zarówno o jakość usług dla auta, jak i o środowisko naturalne. Czyszczenie z zastosowaniem zjonizowanej suchej pary pod wysokim ciśnieniem pozwala na precyzyjne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, a przy tym pozwala na oszczędzanie wody, jest zatem w pełni ekologiczne. Samochód będzie jak nowy zarówno z zewnętrznej, jak i wewnętrznej strony, a dzięki aplikacji teflonu otrzyma dodatkowe zabezpieczenie przed rdzą.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa Praga południe
Meksykanska 8, Warszawa Praga południe, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (18744)
Shopping (887)
Bilety (139)
Hotele
lokalne
Warszawa (2261)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2261)
Groupon (3511)
MyDeal (205)
Infobuzer (39)
Fastdeal (26)
Travelist (7)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry