Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Bezlakierowe usuwanie wgnieceń w karoserii (od 59,99 zł) lub naprawa odprysku na szybie (69,99 zł) w serwisie Atak Z.

200 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 70%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Usuwanie wgnieceń do 60 mm obwodu i ugięciu do 3 mm metodą PDR oraz usuwanie odprysków na szybie o wielkości nawet pięciozłotowej monety

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Przed zakupem wskazana konsultacja w celu określenie zakresu uszkodzeń na miejscu lub tel.Oferta dotyczy naprawy wgniecenia, o obwodzie do 60 mm, bez przełamania, w przypadku większych wgnieceń - są one liczone np. podwójne (zależy, o ile większe, aluminium +50%). Niektóre, bardziej skomplikowane wgniecenia można jedynie znacznie zminimalizować. Rabat 20% na kolejne wgniecenia i wszystkie pozostałe usługi. Podczas naprawy odprysku na szybie istnieje 1% ryzyko, że szyba pęknie dalej.
Konieczna rezerwacja tel. 504 309 429 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wyprostuj kwestię nieestetycznych wgnieceń w karoserii bez sięgania po kosztowne rozwiązania – wybierz się do serwisu Atak Z. z dzisiejszym grouponem.

Oferta
w 1 z 4 opcji:

1) 59,99 zł zamiast 200 zł za bezlakierowe usuwanie do 2 wgnieceń,
2) 129,99 zł zamiast 350 zł za bezlakierowe usuwanie do 5 wgnieceń,
3) 195,99 zł zamiast 400 zł za bezlakierowe usuwanie do 8 wgnieceń,
4) 245,99 zł zamiast 500 zł za bezlakierowe usuwanie do 10 wgnieceń,
5) 69,99 zł zamiast 120 zł za naprawę 1 odprysku na szybie.

Jakich wgnieceń nie da się usunąć?
Przede wszystkim takich, przy których doszło do uszkodzenia lakieru. Im większe i głębsze wgniecenie, tym trudniej je usunąć. Utrudnione jest także usuwanie wgnieceń na przetłoczeniach i na ramie. Do najbardziej skomplikowanych należą te spowodowane na parkingu – nie zawsze można je usunąć, można natomiast znacząco zminimalizować (wskazana jest konsultacja na miejscu lub telefonicznie). Jeśli chodzi zaś o wgniecenia nie parkingowe, technika PDR ma dużą skuteczność (ok.98% wgnieceń usuwane jest w 100%, pozostałe ok. 2% jest znacznie minimalizowanie - do ok. 90%).

Więcej informacji na stronie Facebook.

Atak Z.
Gwiazdka, pajęczyna, półksiężyc, bawole oko czy inny rodzaj uszkodzenia powstały na szybie samochodowej stanie się tylko dobrze brzmiącym, lecz nie koniecznie dobrze wyglądajacym wspomnieniem po wizycie w serwisie Atak Z. Poza naprawą szyb klejonych specjalistom z serwisu powierzyć można także prezencję karoserii, której płaszczyzna uszkodzona została podczas gradobicia, opadzie kasztanów czy orzechów lub w efekcie małych szkód parkingowych. Usunięcie wgnieceń karoserii bez konieczności jej wymiany zwiększa wartość rynkową pojazdu, ułatwia jego sprzedaż i zapewnia oszczędności. Co ważne, dzięki metodzie PDR cały proces naprawy przebiega bez szpachlowania i lakierowania - powłoka lakiernicza nie ulega uszkodzeniu, a lakier pozostaje oryginalny.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
Jagiellońska róg Kotsisa 1, Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21451)
Shopping (854)
Bilety (130)
Hotele
lokalne
Warszawa (2255)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2255)
Groupon (3494)
MyDeal (197)
Infobuzer (56)
Fastdeal (27)
Travelist (6)
Triverna (2)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry