Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Bezbolesne wybielanie zębów lampą LED od 129zł w Perli Smile Spa - 2 salony

od129
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Efektywna i w pełni bezpieczna metoda wybielania zębów

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

45-minutowe wybielanie zębów Intense:

  • 129 zł za 1 zabieg,
  • 244 zł za 2 zabiegi (2 zabiegi dla 1 osoby lub po 1 zabiegu dla 2 osób),
  • 359 zł za 3 zabiegi (dowolna kombinacja; z zabiegów może skorzystać 1, 2 lub 3 osoby).

Zabieg polega na nałożeniu na zęby żelu na bazie nadboranu sodu i naświetleniu lampą LED. Trwa 45 minut - po 25 minutach następuje wymiana żelu i zabieg jest dalej kontynuowany. Wybielanie zębów zachodzi dzięki reakcji utleniania barwników osadzonych na szkliwie. Żel wybielający jest produkowany w Unii Europejskiej i spełnia wszelkie wymogi unijne regulowane Dyrektywą Rady 2011/84/UE z dn.20.09.2011. Katalizatorem procesu wybielanie jest zimne, niebieskie światło emitowane przez lampę elektroluminescencyjną. Metoda nie wymaga stosowania specjalnej ochrony dziąseł, nie powoduje nadwrażliwości zębów, a przede wszystkim nie niszczy szkliwa. Przed rozpoczęciem zabiegu, wspólnie z Klientem, określany jest kolor zębów, a następnie po zabiegu porównuje się o ile tonów zęby zostały wybielone. Zęby ulegają rozjaśnieniu po każdym zabiegu od 2 do 9 tonów, średnio o 4 tony kolorystyczne. Metoda wybielania zębów w Perli Smile Spa jest bezbolesna i całkowicie bezpieczna.

Perli Smile Spa

Perli Smile Spa to wyspecjalizowane salony wybielania zębów w Warszawie.Twórczyniami są dwie przyjaciółki, którym brakowało miłego miejsca, w którym skutecznie, bezpiecznie i w przystępnej cenie można zadbać o białe zęby. Poznając nową osobę, jedną z pierwszych rzeczy, na którą zwracamy uwagę – to uśmiech. Piękny, biały uśmiech buduje pewność siebie, odmładza i sprawia, że czujemy się atrakcyjniejsi. Perli Smile Spa to odpowiedź na takie potrzeby. Specjalizacja w jednej dziedzinie zapewnia skuteczność i wysoką jakość usług. Wnętrza salonów zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największy komfort i intymność podczas zabiegu. Wizyta w perli to nie tylko gwarancja białego uśmiechu, ale też chwila relaksu.

Na wybielanie można przyjść bez umawiania, w przerwie na lunch, w drodze na zakupy, wracając z pracy, w wolnej chwili. Salony są otwarte od poniedziałku do piątku od 10 do 21 oraz w soboty od 10 do 17.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
Puławska 29, Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (40646)
Shopping (361)
Bilety (112)
Hotele
lokalne
Warszawa (2293)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2293)
Groupon (3287)
MyDeal (172)
Travelist (10)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry