Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Balet, taniec i więcej: 4 wejścia na wybrane zajęcia za 159,99 zł w Szkole Baletowej Les Ballets de Pologne

od159,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

W grafiku m.in.: balet dla dzieci i dorosłych, streching, technika pointe, ariacje baletowe i więcej

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Karnet są ważne przez jeden miesiąc. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Czas trwania zajęć: 45 minut (balet dla dzieci 3-5 lat), 60 minut (stretching, pilates, technika pointe, balet dla dzieci, taniec dla dzieci, wariacje baletowe), 75 minut (balet dla dorosłych)
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: lesballetsdepologne@gmail.com lub 48 795 567 612 z podaniem kodu zabezpieczającego. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

karnet na wybrane zajęcia

  • 159,99 zł za karnet na 4 wejścia
  • 299,99 zł za karnet na 8 wejść

Rodzaje zajęć

  • balet dla dzieci
  • taniec dla dzieci
  • balet dla dorosłych
  • pilates
  • streching
  • technika pointe
  • wariacje baletowe

Grafik zajęć znajdziesz tutaj

Szkoła Baletowa Les Ballets de Pologne

Miejsce, w którym łączy się praca profesjonalnych tancerzy oraz uczniów i miłośników sztuki tanecznej, jaką jest balet – Szkoła Baletowa Les Ballets de Pologne – jest szansą na naukę i poprawę swoich umiejętności tanecznych. Odbywające się w szkole zajęcia taneczne, baletowe, ruchowe dla dzieci jak i dorosłych pomogą zadbać o zdrowie, kondycję oraz smukła sylwetkę. Pod okiem doświadczonych pedagogów i nauczycieli, w kameralnych, małych grupach, prowadzone są zajęcia, które pozwolą uczestnikom spełniać swoje taneczne marzenia. Szkoła współpracuje również z zespołem baletowym, dzięki czemu podopieczni mają szansę na zdobycie dodatkowego doświadczenia poprzez uczestnictwo w próbach, spektaklach a nawet występie na scenie.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
ul. Cypryjska 4, Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26948)
Shopping (452)
Bilety (141)
Hotele
lokalne
Warszawa (2311)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2311)
Groupon (3762)
MyDeal (182)
Travelist (8)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry