Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Badanie videodermatoskopowe, diagnoza i konsultacja lekarza specjalisty za 129 zł i więcej opcji w Przychodni Wilmed

od129
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Badanie znamion barwnikowych, diagnoza i konsultacja lekarza specjalisty lub usunięcie znamion czy zmian skórnych

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Sprawdź dostępne terminy, kup groupon i rezerwuj tel. 22 651 98 61 lub 22 651 98 60. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 129 zł za ­badanie videodermatoskopowe 3 znamion barwnikowych wraz z diagnozą i konsultacją lekarza specjalisty,
  • 115 zł za usunięcie do 2 znamion skórnych na ciele lub 1 na twarzy,
  • 145 zł za usunięcie do 3 znamion lub zmian skórnych.

Dokładne informacje odnośnie zabiegu usuwania znamion i zmian skórnych znajdują się tutaj

Usunięcie znamion jest istotne po sezonie letnim, kiedy to zmiany były narażone na szkodliwe promieniowanie słoneczne, które mogło niekorzystnie wpłynąć na proces gojenia, a nawet spowodować transformacje nowotworowe. Najlepszym okresem do ich usuwania jest jesień. Po usunięciu zmiany nie pozostaje zazwyczaj żadna blizna i jest możliwe osiągnięcie bardzo dobrego efektu kosmetycznego.

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed

Wstępna konsultacja z lekarzem pierwszego kontaktu nie jest wymagana, by móc skorzystać w przychodni z pomocy chirurga, dermatologa, ginekologa, onkologa, proktologa, kardiologa, endokrynologa, psychiatry, reumatologa, ultrasonologa lub chirurga onkologa.Lekarze specjaliści przyjmują pacjentów na miejscu, podczas gdy interniści i pediatrzy mogą na życzenie złożyć wizytę domową, by zaoszczędzić dzieciom i dorosłym stresu i wysiłku związanego z przemieszczaniem się w okresie choroby.Nic nie stoi na przeszkodzie, by drobne zabiegi pielęgniarskie, takie jak iniekcje domięśniowe, dożylne i podskórne, podanie anatoksyny przeciwtężcowej, założenie lub zmiana prostego opatrunku oraz pomiar ciśnienia krwi również zostały wykonane w warunkach domowych.

W opracowaniu przez eksperta ewentualnego planu leczenia niezbędne jest postawienie prawidłowej diagnozy, w czym nieocenione okazują się badanie diagnostyczne, laboratoryjne, RTG, videodermatoskopowe, rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej czy mammotomiczne. Te ostatnie wykonywane są przy użyciu mommotomu VAB Vacuum Aspiration Biopsy – Wilmed jest jedyną przychodnią w Warszawie dysponującą nowoczesnym urządzeniem do wykrywania guzów piersi i bezoperacyjnego ich usuwania.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WILMED
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A lok U2, Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (18134)
Shopping (765)
Bilety (137)
Hotele
lokalne
Warszawa (2270)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2270)
Groupon (3509)
MyDeal (205)
Infobuzer (56)
Fastdeal (19)
Triverna (6)
Travelist (6)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry