Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Badanie kwantowym analizatorem magnetycznym wraz z analizą pomiarów i zaleceniami od 39,99 zł w Salonie Dugona

79 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 49%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Badanie kwantowym analizatorem magnetycznym wraz z analizą pomiarów i zaleceniami pomogą w ocenie stanu zdrowia organizmu

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Konieczna rezerwacja tel. (22) 847 75 87 lub 605 834 619. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Badanie kwantowym analizatorem magnetycznym wraz z analizą pomiarów i zaleceniami:

  • 39,99 zł zamiast 79 zł za analizę dla 1 osoby,
  • 74,99 zł zamiast 158 zł za analizę dla 2 osób,
  • 99,99 zł zamiast 237 zł za analizę dla 3 osób.

Podczas badania można sprawdzić zmiany zachodzące w organizmie na poziomie komórkowym m. in. poziom składników mineralnych, mikroelementów, witamin, aminokwasów i koenzymów oraz poziom nawodnienia i zakwaszenia organizmu. Dzięki temu można poznać przyczyny swoich dolegliwości czy problemów zdrowotnych.

Przygotowanie do badania: w dzień badania należy zachować umiarkowaną i lekkostrawną dietę, nie wolno nic jeść i pić na 3 godziny przed analizą (za wyjątkiem małych ilości wody). Analizę rezonansem wykonuje się w pozycji siedzącej, bez metalu i komórki przy ciele.

Przeciwwskazania: nie wykonuje się u kobiet w ciąży i osób z rozrusznikiem serca lub pompą insulinową.

Więcej informacji o badaniu można znaleźć tutaj


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa
ul. Mikołaja Kopernika 30 lokal 417 IV piętro, 00-336 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (97371)
Shopping (69)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Warszawa (3027)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (3027)
Groupon (3312)
Travelist (12)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry