Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

49 zł zamiast 150 zł za kompleksowy serwis klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika i wymianą oleju w Gal Serwis! Dojazd w Warszawie i okolicach przez całą dobę!

150 złod49
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 68%
..............................................................................................
4 kupionych
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Oferta dotyczy samochodu osobowego dowolnej marki.
  • Wymagana wcześniejsza rezerwacja - tel. 788 001 630.
  • 1 osoba może wykorzystać 3 kupony.
  • Dodatkowo możliwość: odgrzybiania klimatyzacji i wnętrza pojazdu metodą ozonowania lub metodą ultradźwiękową - za dopłatą 20 zł (płatne na miejscu) lub napełnienia klimatyzacji do pełna (max 1000 gram) - za dopłatą 20 zł (płatne na miejscu).
  • Przed wykonaniem usługi należy okazać kupon wydrukowany lub na ekranie smartfona.
  • Oferta ważna przez całą dobę z dojazdem do Klienta, w Warszawie - 10 zł, poza Warszawą (do 30 km) - 20 zł lub w soboty i niedziele w godz. 10-20 na parkingu przy CH Fort Wola (ul. Połczyńska 4).
  • Na miejscu serwisowania konieczny jest dostęp do prądu.
  • 1 kupon = czyszczenie układu klimatyzacji z wilgoci, sprawdzenie szczelności i wydajności, wymiana oleju w układzie klimatyzacji wraz z barwnikiem UV oraz napełnianie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym do 100 gram.
  • Oferta ważna tylko dla aut ze sprawną klimatyzacją. W przypadku wykrycia nieszczelności, możliwość wykorzystania kuponu na inne usługi serwisu.
  • Kupon ważny do 5.02.2017 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
Zadbaj o swój samochód! Poczuj się komfortowo i odetchnij świeżością!Kompleksowy pakiet: czyszczenie układu, wymiana oleju, uzupełnienie czynnika chłodzącego i więcej!Oferta z dojazdem w Warszawie i okolicach przez całą dobę! Oddaj auto w dobre ręce! Klimatyzacja zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz pojazdu w każdych warunkach pogodowych. Napełnij klimatyzację, sprawdź jej szczelność i ruszaj w drogę!
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26505)
Shopping (1429)
Bilety (132)
Hotele
lokalne
Warszawa (2407)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2407)
Groupon (3412)
MyDeal (202)
Infobuzer (132)
Fastdeal (100)
Travelist (10)
Triverna (8)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry