Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

3-daniowy dietetyczny lunchbox 1000-1200 kcal (od 149 zł) lub 1500 kcal (od 169 zł) w Fit Apetit

od149
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Dietetyczny lunchbox z 3 dań na 5, 10, 15 lub nawet 20 dni: zdrowy, pełnowartościowy obiad oraz oszczędność czasu

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dostawa nie obejmuje dzielnic Wawer i Wesoła. Dostawy są realizowane tylko w dni powszednie.
Realizacja: należy wysłać maila z grouponem w formacie PDF na adres biuro@fitapetit.com.pl, podając dane do zamówienia (kod zabezpieczający, imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin i godz. dostaw, kod do domofonu). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Godziny dostaw: 3-7. 
Dodatkowe informacje: informacje: 607 07 90 40. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 8 opcji

3-daniowy dietetyczny lunchbox:

1000-1200 kcal:

  • 149 zł za lunchbox na 5 dni,
  • 295 zł za lunchbox na 10 dni,
  • 439 zł za lunchbox na 15 dni,
  • 589 zł za lunchbox na 20 dni.

1500 kcal:

  • 169 zł za lunchbox na 5 dni,
  • 329 zł za lunchbox na 10 dni,
  • 498 zł za lunchbox na 15 dni,
  • 659 zł za lunchbox na 20 dni. 

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (33187)
Shopping (411)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Warszawa (2587)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2587)
Groupon (4014)
MyDeal (193)
Travelist (9)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry