Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

2 wejścia open za 27,99 zł i więcej w Sali Zabaw Labibu w C.H. Atrium Promenada

44 złod27,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 36%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Labirynty, zjeżdżalnie i basen z piłkami i więcej atrakcji dostosowanych do wieku malucha oraz kącik prasowo-kawowy dla rodziców

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon. Zakup grouponu i wejście na salę zabaw jest równoznaczny z akceptacją regulaminu dostępnego na stronie www. Realizacja: pon.-pt. 10-21.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 27,99 zł zamiast 44 zł za 2 wejścia open na salę zabaw lub wejście dla dwojga dzieci (pn.-pt.),
  • 49,99 zł zamiast 110 zł za 5 wejść open na salę zabaw lub wejście dla pięciorga dzieci (pn.-pt.),
  • 85,99 zł zamiast 150 zł za 10 wejść open na salę zabaw lub wejście dla dziesięciorga dzieci (pn.-pt.).

Sala Zabaw Labibu

Zlokalizowana w C.H. Atrium Promenada sala zabaw to beztroskie i radosne miejsce przeznaczone dla zapewnienia rozrywki dla maluchów. Na dzieci czeka tu dwupoziomowa konstrukcja z labiryntami, zjeżdżalniami i basenem z piłkami, interaktywna podłoga edukacyjna, gry multimedialne i tradycyjne. Oprócz sali zabaw, Lalibu jest również organizatorem dziecięcych urodzinek i kreatywnych zajęć dodatkowych dla najmłodszych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa (Praga-Południe)
Ostrobramska 75 C Poziom -1 przy lodowisku, Warszawa (Praga-Południe), MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (16071)
Shopping (856)
Bilety (132)
Hotele
lokalne
Warszawa (2256)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2256)
Groupon (3502)
MyDeal (190)
Infobuzer (56)
Fastdeal (27)
Travelist (6)
Triverna (2)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry