Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

10 jazd doszkalających na kurs na prawo jazdy kat. B za 399 zł i nie tylko w Auto Szkole

550 złod399
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 27%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Auto Szkoła jako jedna z niewielu w Warszawie posiada auto do szkolenia osób niepełnosprawnych

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu - wystarczy, że weźmiesz go na urządzeniu mobilnym. Możliwy kontakt tel. 501 286 600 lub email: [email protected] Badania lekarskie dodatkowo płatne.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 399 zł zamiast 550 zł za 10 godz. jazd doszkalających na kurs prawo jazdy kat. B,
  • 899 zł zamiast 1500 zł za kurs na prawo jazdy kat. B (30 godz. teorii + 30 godz. praktyki),
  • 1099 zł zamiast 1700 zł za kurs na prawo jazdy kat. B przyspieszony (30 godz. teorii + 30 godz. praktyki),
  • 1249 zł zamiast 2000 zł za kurs na prawo jazdy kat. B przyspieszony dla niepełnosprawnych (30 godz. teorii + 30 godz. praktyki).

Kurs przyspieszony standardowy, jak i dla osób niepełnosprawnych trwa ok 2 miesięcy.

Szkoła, jako jedna z nielicznych w Warszawie posiada samochód (Fiat Punto II) przystosowany do szkolenia osób o ograniczonej sprawności ruchowej z niedowładem kończyn, bez kończyn, z jedną kończyną.

Podczas szkolenia teoretycznego w sali może znajdować się maks. 20 osób. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem filmów, pokazów slajdów, plansz ze znakami drogowymi i nie tylko. Po skończonym kursie teoretycznym każdy kursant będzie mógł spróbować swoich sił przechodząc przez próbny egzamin (szkoła posiada 2 stanowiska komputerowe).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Auto Szkoła Jan Morozowski
Wojciecha Bogusławskiego 6A, Warszawa (Wola), MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37647)
Shopping (366)
Bilety (111)
Hotele
lokalne
Warszawa (2183)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2183)
Groupon (3289)
MyDeal (177)
Travelist (10)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry