Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Usuwanie tatuażu laserem Nd-Yag: 3 zabiegi od 209,99 zł i więcej opcji w MediGold

600 złod209,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 65%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg nie uszkadza poważnie skóry, nie pozostawia blizn, nie wiąże się z długim gojeniem lub rekonwalescencją

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 771 30 71. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 6 opcji

Usuwanie tatuażu laserem Nd-Yag:

  • 209,99 zł zamiast 600 zł za 3 zabiegi usuwania tatuażu 5 x 5 cm,
  • 399,99 zł zamiast 1200 zł za 6 zabiegów usuwania tatuażu 5 x 5 cm,
  • 594,99 zł zamiast 1800 zł za 9 zabiegów usuwania tatuażu 5 x 5 cm,
  • 299,99 zł zamiast 950 zł za 3 zabiegi usuwania tatuażu 10 x 10 cm,
  • 589,99 zł zamiast 1900 zł za 6 zabiegów usuwania tatuażu 10 x 10 cm,
  • 879,99 zł zamiast 2850 zł za 9 zabiegów usuwania tatuażu 10 x 10 cm.

Usuwanie tatuażu laserem Nd-Yag z technologią Q-switch odbywa się w serii zabiegów kosmetycznych oddalonych od siebie o minimum 4-5 tygodni. Promieniowanie emitowane przez laser jest niejonizujące, a tym samym bezpieczne dla zdrowia. Bardzo krótkie impulsy wysoko skoncentrowanej energii światła o odpowiedniej długości fali pozwalają rozbić pigment na drobne cząsteczki, które są na tyle małe, że system immunologiczny bez trudu usuwa je z organizmu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Chorzów
Kościuszki 63, Chorzów, śląskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26950)
Shopping (456)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Tychy (1222)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1222)
Groupon (1262)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry