Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Usuwanie naczynek od 59,99 zł w Gabinecie Urody Kaja Cosmetics

od59,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

10, 30, 60 lub 90 nakłuć podczas zabiegu pozwoli pozbyć się wybranej ilości naczynek, co odmieni wygląd skóry

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 233 360. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Usuwanie naczynek:

  • 59,99 zł za 10 nakłuć,
  • 89,99 zł za 30 nakłuć,
  • 129,99 zł za 60 nakłuć,
  • 189,99 zł za 90 nakłuć.

Zabieg można wykonać na następujących partiach ciała: nogi, ręce, twarz, całe ciało.

Zabiegu nie wykonuje się pod kolanami, poniżej kostki oraz w obrębie serca. 

Wykupioną liczbę nakłuć wykonać można tylko w jednym zabiegu.

Przebieg zabiegu: po wypełnieniu ankiety z przeciwwskazaniami wykonany jest demakijaż oraz dezynfekcja w miejscu, na którym przeprowadzany jest zabieg. Po tych czynnościach następuje dobór grubości igły oraz nastawienie siły prądu. Czas zamknięcia jednego naczynka to kilka sekund. Po zabiegu przeprowadzana jest dezynfekcja oraz nakładany jest preparat łagodzący z panthenolem lub aloesem. Zaczerwienienie znika po kilku minutach (czasem utrzymuje się do kilku godzin). Powstałe po kilku dniach strupki są mało widoczne i można je ukryć pod makijażem.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, wrażliwość na światło, opalona skóra oraz ciemna karnacja, cukrzyca, stosowanie antykoagulantów, leków obniżających krzepliwość krwi, bliznowce, metalowe elementy w ciele (tj. rozrusznik serca).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Będzin
Małachowskiego 41 lok 5, Będzin, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (27564)
Shopping (411)
Bilety (148)
Hotele
lokalne
Tychy (1317)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1317)
Groupon (1369)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry