Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkółka piłkarska: 1 miesiąc zajęć za 39,99 zł i więcej opcji w Piłkarskiej Akademii Red Box w Katowicach (do -47%)

50 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 20%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zajęcia prowadzone są w grupach chłopięcych oraz dziewczęcych

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. W naborze mogą uczestniczyć dziewczęta i chłopcy do rocznika 2001.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zajęcia prowadzone są w grupach dla chłopców i dla dziewczyn. Dodatkowy rabat w wysokości 20% na sprzęt sportowy w sklepie Red Box. Tel. do zapisów 790 224 029. Przy zapisie należy wybrać stadion na którym dziecko będzie odbywać treningi. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł zamiast 50 zł za 1 miesiąc zajęć w szkółce piłkarskiej,
  • 59,99 zł zamiast 100 zł za 2 miesiące zajęć w szkółce piłkarskiej,
  • 79,99 zł zamiast 150 zł za 3 miesiące zajęć w szkółce piłkarskiej.

Uczęszczając na zajęcia w szkółce piłkarskiej, młodzi adepci futbolu będą poszerzać swoje piłkarskie umiejętności, rozwijać pasję, ale – przede wszystkim – czerpać radość z rywalizacji i grania w piłkę. Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i mogą brać w nich udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Piłkarska Akademia Red Box 

Piłkarska Akademia nie prowadzi selekcji, wychodząc z założenia, że każde dziecko niezależnie od naturalnych predyspozycji ma prawo pokochać zabawę piłką nożną. Akademia jest projektem nastawionym na nowoczesne, podążające za trendami szkolenie, opierające się nie tylko na aspekcie sportowym, ale również na kompetentnym, kompleksowym podejściu wychowawczym. W tym celu Red Box współpracuje jedynie z kadrą trenerską o odpowiednim doświadczeniu i umiejętnościach, a słowem-kluczem w filozofii Akademii jest „rozwój”. 

Trenerzy Red Box szczególną wagę przykładają do czterech elementów: edukacji (dziecko uczy się podstaw gry, założeń, roli ruchu w rozwoju), zdrowia (treningi są dopasowane do wieku oraz możliwości fizycznych i rozwojowych dziecka), strony społecznej (rola wychowania przez sport, przygotowanie do funkcjonowania w społeczeństwie, samodzielne podejmowanie decyzji i radzenie sobie z problemami), sportu (nacisk na wszechstronne szkolenie ruchowe w oparciu o zdobywanie umiejętności piłkarskich oraz naukę współzawodnictwa).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Klub Sportowy "Murcki-Kostuchna Górnik"
Boya Żeleńskiego 98, Katowice
Grażyńskiego 51, Katowice
Sołtysia 25, Katowice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (26783)
Shopping (1452)
Bilety (140)
Hotele
lokalne
Tychy (1219)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1219)
Groupon (1255)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry