Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie ze stylizacji rzęs i paznokci dla 1 osoby za 199 zł i więcej opcji w Ak Studio Urody Anna

600 złod199
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 67%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Do wyboru są 2 szkolenia: z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs lub z zakresu stylizacji paznokci wybraną metodą

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Z oferty korzystać mogą tylko nowi klienci.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku wyboru szkolenia indywidualnego należy przyprowadzić własną modelkę. Na zakończenie każdy kursant otrzyma skrypt oraz certyfikat ukończenia kursu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 703 150.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

 • 199 zł zamiast 600 zł za szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs dla 1 osoby,
 • 289 zł zamiast 1200 zł za szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs dla 2 osób,
 • 199 zł zamiast 600 zł za szkolenie z zakresu stylizacji paznokci wybraną metodą dla 1 osoby,
 • 289 zł zamiast 1200 zł za szkolenie z zakresu stylizacji paznokci wybraną metodą dla 2 osób.

Szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1: 

 • przepisy BHP w salonie kosmetycznym,
 • wyposażenie stanowiska pracy,
 • omówienie kształtu oka,
 • przygotowanie klientki do zabiegu,
 • część praktyczna przedłużania i zagęszczania rzęs,
 • możliwość zakupienia zestawu startowego wraz z kuferkiem,
 • czas szkolenia - ok. 6 godzin (dla 2 osób), 3 godziny (dla 1 osoby),
 • certyfikat.

Szkolenie z zakresu stylizacji paznokci metodą żelową lub hybrydową:

 • omówienie kosmetyków, materiałów i narzędzi potrzebnych do pracy przy stylizacji paznokci metodą żelową lub hybrydową,
 • prezentacja stylizacji płytki paznokciowej metodą żelową lub hybrydową,
 • ćwiczenia w modelowaniu paznokci rąk żelem, hybrydą, na naturalnej płytce, na tipsie, na szablonie w stylu naturalnym oraz frencz
 • możliwość zakupienia zestawu startowego wraz z kuferkiem,
 • czas trwania 1 dzień, (jedna metoda), ok. 6 godzin (dla 2 osób), 3 godziny (dla 1 osoby), * certyfikat.

Podczas szkolenia dla 2 osób kursanci uczą się na sobie nawzajem. Każdy z uczestników otrzymuje na własność skrypt z zajęć i certyfikat ukończenia kursu.

Studio Urody Infinite

Studio pomaga odkryć, podkreślić i uwierzyć w naturalne piękno, drzemiące w każdym człowieku. Z tą misją przedstawia bogaty wachlarz usług fryzjerskich i kosmetycznych, oferując zarówno kompleksową metamorfozę, jak i drobny retusz. Zgrany, fachowy i zaangażowany zespół pomoże dobrać odpowiednie kuracje, a kojąca atmosfera odpowiednio nastroi ciało i umysł na program odnowy. AK Studio Urody Anna to także miejsce podwyższania kwalifikacji w dziedzinie kosmetyki z zakresu przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz stylizacji paznokci metodą żelową i hybrydową.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Studio Urody Infinite
ul. Jutrzenki 12, Bielsko Biała, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (33187)
Shopping (411)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Tychy (1315)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1315)
Groupon (1367)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry