Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie testowe mountainboardingu dla 1 osoby za 34,99 zł i więcej opcji w Szkole Wild Mountainboards w Rybniku

60 złod34,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 42%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Mountainboard - letnia alternatywa dla snowboardu z użyciem profesjonalnej deski, która doskonale radzi sobie niemal na każdej powierzchni

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 503 735 103 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

 • 34,99 zł zamiast 60 zł za 60-minutowe szkolenie testowe dla 1 osoby,
 • 64,99 zł zamiast 100 zł za 60-minutowe szkolenie testowe dla 2 osób,
 • 59,99 zł zamiast 120 zł za 120-minutowe szkolenie podstawowe dla 1 osoby,
 • 99,99 zł zamiast 200 zł za 120-minutowe szkolenie podstawowe dla 2 osób.

Zajęcia odbywają się w grupach 3-4 osób. Usługodawca zapewnia sprzęt i zabezpieczenia.

Szkolenie testowe:

 • wypożyczenie deski i kompletu ochraniaczy
 • opieka instruktora (1 instruktor na maks. 4 osoby)
 • omówienie oraz poznanie podstawowych zasad działania sprzętu mountainboardowego
 • rozgrzewka
 • opanowanie właściwej pozycji zjazdowej, metod hamowania, nauka i łączenie skrętów

Szkolenie podstawowe:

 • wypożyczenie deski i kompletu ochraniaczy
 • opieka instruktora (1 instruktor na maks. 4 osoby)
 • omówienie oraz poznanie podstawowych zasad działania sprzętu mountainboardowego
 • rozgrzewka
 • opanowanie właściwej pozycji zjazdowej, metod hamowania, nauka i łączenie skrętów
 • jazda wyznaczona trasą, slalom na pachołkach
 • omówienie zaawansowanych metod skręcania i hamowania
 • jazda samodzielna
 • park miejski na czas szkolenia

Szkolenia odbywają się w parku Wiśniowiec w Rybniku, gdzie znajduje się tor boadercrossowy, skatepark, dity oraz łagodna, szeroka trasa z wypłaszczeniem. Miejsce to stanowi jedną z najlepszych przestrzeni do uprawiania mountainboardu w Polsce. Od lat jest miejscem zlotów mountainboardowych oraz zawodów w tej dyscyplinie sportu, w tym Mistrzostw Polski.

Szkoła Wild Mountainboards

Powstały w 2013 roku projekt został stworzony z misją popularyzowania mało znanego w Polsce sportu, jakim jest mountainboarding. Nauką, udostepnianiem sprzętu oraz podnoszeniem poziomu mountainboardingu zajmują się tu wykwalifikowani instruktorzy, wyspecjalizowani także w narciarstwie i snowboardzie. Wśród szkoleniowców znajdują się m.in. mistrzowie Polski w kategoriach downhill, boardercross i slalom oraz finaliści nieoficjalnych mistrzostw Europy w boardercossie. Wild Mountainboards jest również organizatorem zawodów „ Lord Of The Board”, które, rozpoczęte jako nieoficjalne zloty miłośników mountainboardingu, obecnie wyznaczają standardy i poziom tej dyscypliny sportu w Polsce.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Rybnik
Szeptyckiego 8
Park Wiśniowiec, Rybnik, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (40258)
Shopping (395)
Bilety (112)
Hotele
lokalne
Tychy (1004)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1004)
Groupon (1049)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry