Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Serwis rowerowy z kontrolą działania podzespołów i więcej od 49,99 zł w sklepie sportowym Olimpijczyk – 2 lokalizacje

110 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 55%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Serwis roweru obejmuje sprawdzenie stanu technicznego i wykrycie ewentualnych nieprawidłowości

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia:
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowa opłata za usunięcie usterek. W przypadku bardzo złego stanu roweru możliwość odmowy wykonania usługi oraz zwrot wartości kuponu przez Groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 693 307 470 lub (32) 764 20 60.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Aby podczas wycieczek za miasto stan techniczny roweru nie okazał się zaskoczeniem, odwiedź wcześniej z dzisiejszym grouponem sklep sportowy Olimpijczyk.

Oferta
Serwis roweru w 1 z 4 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 110 zł za mały przegląd,
2) 79,99 zł zamiast 220 zł za mały przegląd 2 rowerów,
3) 75,99 zł zamiast 170 zł za duży przegląd,
4) 145,99 zł zamiast 340 zł za duży przegląd 2 rowerów.

Serwis mały:

 • kontrola połączeń śrubowych,
 • zewnętrzna kontrola działania wszystkich podzespołów,
 • likwidacja luzów,
 • regulacja przerzutek i hamulców,
 • smarowanie łańcucha,
 • kontrola oświetlenia.

Serwis duży:

 • mycie roweru z zewnątrz,
 • demontaż i mycie piasty przedniej i tylnej, suportu, sterów, wolnobiegu lub bębenka,
 • weryfikacja części mająca na uwadze przydatność do dalszej eksploatacji,
 • smarowanie odpowiednimi smarami,
 • powtórny montaż,
 • podcentrowanie kół, regulacje.

Sklep sportowy Olimpijczyk
Wieloletni wielbiciele sportów rowerowych nie tylko starannie kontrolują stan jednośladów, lecz także doradzają i udzielają cennych wskazówek dotyczących użytkowania sprzętu oraz zakupu akcesoriów czy części, a wszystko za pomocą profesjonalnych narzędzi firmy Pedro’s. Na miejscu można również zakupić rowery takich firm, jak Orbea, Maxim, Brennabor, Karbon czy Romet.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Sosnowiec
Braci Mieroszewskich 59c, Sosnowiec
Sienkiewicza 6, Dąbrowa Górnicza

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (28242)
Shopping (412)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Tychy (1357)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1357)
Groupon (1408)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry