Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnikiem chłodzącym od 49,99 zł w Noproblem Autoserwis w Katowicach

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kompleksowy serwis: oczyszczenie instalacji i układu z wilgoci, próba szczelności, odgrzybianie i nabicie czynnikiem chłodzącym

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość naprawy niesprawnego systemu klimatyzacji - usługa płatna dodatkowo. Każde dodatkowe 100 g czynnika płatne 12 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 514 572 595 lub 507 019 092. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Serwis klimatyzacji (oczyszczenie instalacji i układu z wilgoci, próba szczelności, odgrzybianie):

  • 49,99 zł za serwis klimatyzacji z napełnienie układu czynnikiem chłodzącym do 100 g,
  • 69,99 zł za serwis klimatyzacji z napełnienie układu czynnikiem chłodzącym do 200 g,
  • 89,99 zł za serwis klimatyzacji z napełnienie układu czynnikiem chłodzącym do 300 g.

Ilość czynnika w najpopularniejszych pojazdach dostępna tutaj

Noproblem Autoserwis

By zapewnić kierowcom bezpieczną i bezawaryjną jazdę, serwisanci przed przystąpieniem do napraw wykonują wnikliwą diagnostykę. Sięgają przy tym po nowoczesny sprzęt, gdyż uważnie śledzą najnowsze trendy i nowe rozwiązania w branży motoryzacyjnej. 

W orbicie ich zainteresowań są m.in. mechanika i elektromechanika samochodowa, wulkanizacja, przeglądy (w tym przed sprzedażą lub zakupem), diagnostyka komputerowa samochodu, serwis klimatyzacji. Szybką realizację napraw gwarantuje możliwość kupna na miejscu części nowych, używanych, oryginalnych lub zamiennych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Noproblem autoserwis
ul. Hallera 70a, Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37646)
Shopping (1276)
Bilety (180)
Hotele
lokalne
Tychy (1038)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1038)
Groupon (1035)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry