Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Serwis klimatyzacji i więcej (od 39,99 zł) z przeglądem auta (69,99 zł) w Centrum Samochodowym w Dąbrowie Górniczej

170 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 76%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sposób na komfortową i bezpieczną jazdę autem dzięki poprawie wydajności klimatyzacji oraz ocenie stanu newralgicznych układów i elementów

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla sprawnych układów klimatyzacji. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku opcji 3 - oferta nie obejmuje materiałów eksploatacyjnych. Każde kolejne rozpoczęte 100 g czynnika wchodzącego do układu w cenie 10 zł. 25% rabatu na odgrzybianie ultradźwiękowe. Rabat na zakup oleju i filtrów. Układy klimatyzacji nabijane wedle zaleceń producenta danego pojazdu. Recykling czynnika nie jest brany pod uwagę. Rozliczenie następuje za całość czynnika chłodzącego wchodzącego do układu. Możliwość naprawy niesprawnych układów klimatyzacji.
Konieczna rezerwacja tel. 32 400 88 66 lub 505 109 100. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Usługi samochodowe:

  • 39,99 zł zamiast 170 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 100 g czynnika chłodzącego + odgrzybianie kabinowe,
  • 59,99 zł zamiast 340 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 200 g czynnika chłodzącego + odgrzybianie kabinowe,
  • 69,99 zł zamiast 320 zł za opcję 1. + wymiana oleju oraz filtra oleju + podstawowy przegląd auta + odgrzybianie kabinowe,
  • 89,99 zł zamiast 680 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 400 g czynnika chłodzącego + odgrzybianie kabinowe.

Podstawowy przegląd auta:

  • sprawdzenie układu hamulcowego, wydechowego, kierowniczego, zawieszania
  • sprawdzenie płynów eksploatacyjnych: hamulcowego, chłodniczego oraz spryskiwaczy
  • ocena ogumienia wraz z ciśnieniem opon
  • sprawdzenie akumulatora

Centrum Samochodowe

Fachowcy z salonu wykonują różnorodne usługi mające na celu zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Oprócz przeglądów samochodowych i serwisu klimatyzacji w ofercie znajdują się: wulkanizacja, wszelkie naprawy bieżące oraz diagnostyka komputerowa wykonywana za pomocą nowoczesnego sprzętu firmy Texa.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Dąbrowa Górnicza
Wojska Polskiego 36, Dąbrowa Górnicza

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (32931)
Shopping (351)
Bilety (124)
Hotele
lokalne
Tychy (993)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (993)
Groupon (1035)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry