Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Romantyczna kolacja dla dwojga (od 64,99 zł) z noclegiem (od 399,99 zł) w Restauracji Silvia w Gliwicach

od64,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Romantyczny wieczór z kolacją dla dwojga: możliwy nocleg w pokoju Business Class lub Executive

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu z wyłączeniem 14.02.2017 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Nie ma możliwości łączenia grouponów. Opcje 1, 3 i 5: kolacja z wyłączeniem steków i ryb oraz dań o wartości pow. 39 zł. Opcje 2, 4 i 6: nie obejmują steków i ryb. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 32 747 77 77.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

 

Wybierz 1 z 8 opcji

Romantyczna kolacja dla dwojga:

 • 64,99 zł za zupę i danie główne dla 2 osób (dania do 39 zł),
 • 84,99 zł za zupę i danie główne dla 2 osób,
 • 74,99 zł za zupę i danie główne z lampką wina lub kuflem piwa dla 2 osób (dania do 39 zł),
 • 94,99 zł za zupę i danie główne z lampką wina lub kuflem piwa dla 2 osób,
 • 99,99 zł za zupę, danie główne i deser z lampką wina lub kuflem piwa dla 2 osób (dania do 39 zł),
 • 119,99 zł za zupę, danie główne i deser z lampką wina lub kuflem piwa dla 2 osób,
 • 399,99 zł za zupę, danie główne i deser z lampką wina lub kuflem piwa oraz noclegiem w pokoju Business Class dla 2 osób,
 • 599,99 zł za przystawkę i danie główne z lampką wina lub kuflem piwa oraz noclegiem w pokoju Executive dla 2 osób.

Opcja 1., 3. i 5. obejmuje romantyczną kolację dla 2 osób z wyłączeniem steków i ryb oraz dań o wartości powyżej 39 zł.

Opcje 2., 4. i 6. obejmują**: romantyczną kolację dla 2 osób z wyłączeniem steków i ryb.

Opcja 7. obejmuje:

 • kolację dla 2 osób (zupę, danie główne, deser, lampkę wina lub kufel piwa)
 • nocleg w pokoju Business Class z butelką wina musującego
 • śniadanie do pokoju

Opcja 8. obejmuje:

 • kolację dla 2 osób (dowolną przystawkę z karty z wyłączeniem deski serów, dowolne danie główne oraz lampkę wina lub kufel piwa)
 • nocleg w pokoju Executive (sauna i wanna spa) z butelką wina musującego
 • butelkę wina musującego do pokoju
 • śniadanie do pokoju

Menu restauracji znajdziesz tutaj.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Restauracja Silvia
ul. Studzienna 8
(budynek Hotelu Silvia Gold), Gliwice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (36452)
Shopping (362)
Bilety (115)
Hotele
lokalne
Tychy (997)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (997)
Groupon (1034)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry