Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Okulary korekcyjne z bezpłatnym badaniem wzroku: 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł w Duet Optical w Sosnowcu

100 złod19,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 80%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Na miejscu można liczyć na profesjonalne doradztwo w doborze opraw okularowych poprzedzone bezpłatnym badaniem wzroku

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: oferta nie łączy się z innymi promocjami w salonie. Groupony nie łączą się ze sobą.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Różnicę między wartością grouponu a wartością okularów korekcyjnych należy dopłacić w salonie. Możliwość połączenia grouponu z receptą od lekarza z NFZ - szczegóły na miejscu. Etui i ściereczka z mikrofazy gratis. 1 osoba może kupić dowolną liczbę grouponów.
Konieczna rezerwacja na http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Tak jak słyszeć nie zawsze znaczy słuchać, tak patrzeć niekoniecznie oznacza widzieć. Upewnij się zatem, że nie umknie Ci żaden szczegół – udaj się do Salonu Optycznego Duet Optical w Sosnowcu i kup z dzisiejszym grouponem okulary.

Oferta
Groupon zniżkowy na okulary korekcyjne w 1 z 5 opcji:

1) 19,99 za groupon zniżkowy wart 100 zł na okulary ze szkłami utwardzonymi (bez antyrefleksu) + bezpłatne badanie wzroku,
2) 29,99 za groupon zniżkowy wart 150 zł na okulary ze szkłami z antyrefleksem + bezpłatne badanie wzroku,
3) 29,99 za groupon zniżkowy wart 150 zł na okulary ze szkłami dwuogniskowymi z antyrefleksem + bezpłatne badanie wzroku,
4) 29,99 za groupon zniżkowy wart 200 zł na okulary ze szkłami fotochromowymi lub barwionymi z antyrefleksem + bezpłatne badanie wzroku,
5) 39,99 za groupon zniżkowy wart 300 zł na okulary ze szkłami progresywnymi lub 2 pary okularów z dowolnymi szkłami (antyrefleksyjne, fotochromowe, barwione) + bezpłatne badanie wzroku.

  • Soczewki z antyrefleksem: likwidują odbicia światła z powierzchni szkieł – poprawiają widzenie, zapewniając wygodę pracy i bezpieczeństwo podróży.
  • Powłoka fotochromowa: zabarwia się pod wpływem promieniowania UV – przy dużym natężeniu światła działa jak soczewka przeciwsłoneczna.
  • Okulary progresywne i dwuogniskowe: przystosowane jednocześnie do dali, bliży i odległości pośrednich – eliminują konieczność posiadania kilku par okularów do różnych aktywności.
  • Dodatkowo etui i ściereczka z mikrofazy gratis.

Duet Optical
Firma Duet Optical istnieje od 1990 roku i prowadzi kilka salonów optycznych, pozyskując tysiące zadowolonych klientów. W jej ofercie można znaleźć 1000 opraw z najnowszych kolekcji wiodących producentów, gdyż Duet Optical współpracuje z renomowanymi producentami szkieł, takimi jak Seiko, Hoya, ZEISS, JZO, Szajna.

W salonach firmy pracują wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem oraz dyplomowani optycy, którzy nie tylko zadbają o idealne wykonanie okularów z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, ale także profesjonalnie doradzą w kwestii doboru opraw okularowych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Sosnowiec
ul. Targowa 2, 41-200 Sosnowiec

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (99819)
Shopping (71)
Bilety (144)
Hotele
lokalne
Tychy (1080)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1080)
Groupon (1110)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry