Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 49 zł: 6-miesięczny interaktywny kurs niemieckiego na eTutor

od49
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

270 obszernych lekcji na poziomach od początkującego do zaawansowanego: 6, 12 lub nawet 24 miesiące nauki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: aby rozpocząć naukę, należy założyć nowe konto i wypełnić formularz na stronie https://www.etutor.pl/registration?source=groupon, podając kod grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Dostęp do pełnego kursu eTutor – niemiecki na 4 poziomach zaawansowania (od A1 do B2):

  • 49 zł za 6-miesięczny kurs,
  • 69 zł za 12-miesięczny kurs,
  • 109 zł za 24-miesięczny kurs.

Kurs można rozpocząć od dowolnej lekcji – osoby, które uczyły się wcześniej niemieckiego, mogą przystąpić do testu kwalifikacyjnego, który zbada ich umiejętności i pomoże wybrać poziom, od którego najkorzystniej rozpocząć naukę. Spośród dziesiątków typów ćwiczeń i tysięcy multimedialnych elementów można wybierać te najbardziej interesujące, a dodatkowo zintegrowany ze szkołą eTutor, wielokrotnie nagradzany słownik Diki.pl, poza tłumaczeniem jednego słowa na drugie, oferuje możliwość usłyszenia prawidłowej wymowy niemieckich słów.

eTutor

Użytkownicy eTutor.pl wolą naukę online głównie dlatego, iż nie tracą czasu na dojazdy i nie muszą dostosowywać się do grafiku zajęć, lecz mogą uczyć się w najdogodniejszym dla siebie czasie i miejscu. Nie są też uzależnieni od tempa innych kursantów, a lektor powtarza dokładnie to, co chcą i tyle razy, ile chcą. Co więcej – nauka nie jest stresująca, a program jest dostosowywany do ich potrzeb. Najważniejsze jest jednak to, że Kursanci mogą uczyć się multimedialnie, z pełnym zaangażowaniem, czasem także poprzez zabawę. Dzięki temu Użytkownicy eTutor.pl są zaskoczeni łatwością, z jaką przychodzi im przyswajanie nowych słówek.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (37158)
Shopping (1246)
Bilety (182)
Hotele
lokalne
Tychy (1160)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1160)
Groupon (1158)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2016 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry