Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Oczyszczanie i nabijanie klimatyzacji od 49,99 zł w P&P Motors

150 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 67%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Serwis obejmuje oczyszczenie układu klimatyzacji, jej odgrzybienie, sprawdzenie szczelności i nabicie czynnikiem chłodzącym

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy działających układów klimatyzacyjnych, w razie uszkodzonej lub niesprawnej klimatyzacji usługa nie będzie wykona. Dodatkowe 100 g czynnika chłodzącego płatne 16 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 33 821 66 17. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nawet doborowe towarzystwo w aucie nie zawsze zapewni przyjemny klimat podróży. Z dzisiejszym grouponem o miłą atmosferę w samochodzie zadbasz dzięki serwisowi klimatyzacji w P&P Motors.

Oferta
Serwis klimatyzacji samochodowej (odessanie czynnika, oczyszczenie układu z wody i osuszenie go, odgrzybianie, próba szczelności i nabicie nowego czynnika chłodzącego) w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 150 zł za serwis z wprowadzeniem maks. 100 g czynnika,
2) 69,99 zł zamiast 300 zł za serwis z wprowadzeniem maks. 200 g czynnika,
3) 89,99 zł zamiast 450 zł za serwis z wprowadzeniem maks. 300 g czynnika.

P&P Motors
Po wizycie w P&P Motors cieszyć się można z optymalnej dla temperatury podczas jazdy samochodem oraz braku jakichkolwiek przykrych i niezdrowych zapachów wydobywających się z klimatyzacji. To wszystko dzięki kompleksowej usłudze wykonanej przez doświadczonych serwisantów. Co ważne, na miejscu można uzupełnić czynnik chłodniczy - jego zmniejszenie bowiem może spowodować spadek sprawności klimatyzacji lub nawet jej awarię.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Bielsko-Biała
Kazimierza Wielkiego 1a, Bielsko-Biała, śląskie
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (39824)
Shopping (359)
Bilety (110)
Hotele
lokalne
Tychy (1041)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1041)
Groupon (1075)

Polub nas na Facebooku:

Tychy jest to miasto położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Dodatkowo Tychy charakteryzują się mikroklimatem wyżynnym z dużym wpływem pobliskich gór. Miasto odgrywa ważną rolę w przemyśle i gospodarce naszego kraju. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogowa i kolejową. Tychy są obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. W mieście znajdują się liczne hotele, parki, zakłady usługowe, sklepy- przyciągające do siebie turystów oraz osoby przebywające tu na stałe. Mieszkańcy oraz ludzie odwiedzający miasto Tychy chętnie korzystają ze znajdujących się w centrum udogodnień. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, galerie handlowe, kluby, siłownie, baseny, bary. Są to miejsca, które codziennie przyciągają wielu ludzi, którzy chętnie chodzą na zakupy i korzystają ze współczesnych udogodnień. Trend ten dostrzegł portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju promocyjne oferty na produkty i usługi zawierające kupony rabatowe. Uprawniają one do otrzymania atrakcyjnych zniżek cenowych. Dzięki temu na rynek dostarczane są wysokiej jakości oferty po okazyjnej cenie- zawierające nawet do 70% rabatu. Na Grupeo w specjalnej zakładce "Tychy" codziennie prezentowane są aktualne oferty promocyjne powiązane z miastem. Dzięki portalowi Grupeo goście odwiedzający stronę internetową serwisu moga nabyć zniżki na noclegi w hotelach i apartamentach, posiłki w restauracjach czy na przykład za mniejsze pieniądze skorzystać z pakietów na usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też dentystyczne. Grupeo to także zakupy w okazyjnych cenach jako smartshopping. Każdy z pewnością dostrzeże liczne oferty markowych perfum, modnej odzieży, sprzętu elektronicznego i multimedialnego, asortymentu wyposażenia domu i ogrodu oraz produktów codziennej potrzeby. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do ludzi w każdym wieku, mających różne wymagania i oczekiwania. Każdy powinien znaleźć tutaj wszystko czego potrzebuje- w dodatku zrobi to za bardzo atrakcyjną cene! Skoro można robić zakupy taniej...to po co przepłacać? Grupeo pomaga ludziom troszcząc się w ten sposób o ich finanse. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na portalu promocyjna oferta handlowa jest jakby okazją dla kupującego. Posiada ona ograniczoną dostępną ilość oraz ma ściśle określony czas ważności. Aby skorzystać z proponowanej zniżki trzeba podejmować decyzje zgodnie z obowiązującymi zasadami, gdyż inaczej szansa na oszczędności przepadnie. Grupeo propaguje tańsze zakupy, przynoszące satysfakcję dla kupujących. Warto korzystać przy pomocy Grupeo z korzyści, które przynoszą nam zakupy grupowe!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry